1. 1.
    intihar etmeyi yüceltmiyorum ancak elden ayaktan düşene kadar altı gün 10 saat kölelik yapmaktansa ölüp kurtulmak en hayırlısı intihar kölelikten daha şereflidir.

şimid her ne olursa olsun hayat devam ediyor falan demeyin hayat devam etmiyor 6 gün 10 saat çalışırken hayat nasıl devam edebilir köleliğe hayat diyorsanız tamam köleliğe pardon hayata devam edin.
    8 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Katılıyorum. Insanlar köle gibi çalışıp 1 kere geldikleri şu hayatta bi bok yapamadan böcek gibi ölüp gidiyorlar buna da yaşamak deniyor. Acı verici. Üzülüyorum. Bu konuda çok doluyum. Intihar da elbet tasvip edilmez ama yasamakta bu değil be kardesim
    15 -1 ... deus
  3. 3.
    kendini kullandırma intihar et. zaten yaşamıyorsun.
    4 ... hastavilla
  4. 4.
    Bu sebepten intihar oranı ciddi oranda artarsa bu kapitalizm çarkını dondurenler belki köleleri intihar ettiği dolayısıyla köleleri azaldığı için belki çalışma saatlerini insanı hale getirirler.
    4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    30 günde 2 gün tatil olan işler var dediğim versus.
    3 ... jager meister
  6. 6.
    intihar etmek alır.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    kim ne derse desin bir insan için haftanın 6 günü 10 saat fazladır.fakat 8 saat idealdir. o adamın da çoluğu cocuğu var güzel vakit geçirmeye ihtiyacı var. gel gör ki kapitalistler için bu bir anlam ifade etmiyor.

devlet memurluğu gibi 8 er saat 5 günden haftada 40 saat ideal. gel görki insanların çoğusu 60 ila 80saat arası çalışmak da.
    4 -2 ... rebel12
  8. 8.
    Bence bir şekilde 6 gün çalışanlar örgütlenip toplu intihar etmelidir.
    3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    yedi gün çalışıyorum sadece pazar daha az çalışıyorum. intihar mintihar bunlar boş laflar. her zaman sizden daha kötü durumda olan biri vardır.
    3 -2 ... aeneskral
  10. 10.
    (#41248607) senden daka kotu durunda birisinin olması senin intihar etmemen için bir sebep değil. yedi gün çalışıyorsun hayatın yok lan. bu şükür etmek denilen şey insanların köleliğe isyan etmemeleri için uydurulmuş bir safsatadır.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda