1. 1.
    bir öğrenci için güzel bir paradır.
    1 ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    az bu para. haftada ortalama 12 saat çalıştığım zamanlar minimum 6 bin tl kazanıyorum. haftada 30 saat çalışmam zaten. 15-16 saat civarı çalıştığım vakit 10 bin tl civarı bir aylık gelirim oluyor. ayrıca çalışma tanımımda sınırsız alkol de var.
    1 -6 ... thedivisionbell
  3. 3.
    neresi ise iletişim bilgilerinin paylaşılması gereken müessesedir. bir şey danışmak istiyorum..

haftada 30 saat çalışıp 7 bin tl kazanmak
    4 -2 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    haftada 30 saat çalışıp 7 bin tl kazanmak
    2 -1 ... be happy yine yine yeniden
  5. 5.
    aile hekimi veya tsm doktorlarının işidir. bi yaralı parmağa işemeden para alırlar.
    asıl çok iş yapıp az para alanlar ise asistanlardır. çay içip oturmaktan esnafa dönmüş olanlar eksilesin ahahaha.
    ... hilmijem
  6. 6.
    Korunun. *
    3 ... n dakota
  7. 7.
    Kafa karıştıran başlık. Haftada 30 saat çalışıp haftalık mı 7000 alınıyor. Haftada 30 saat çalışıp aylık mı 7000 alınıyor. Aylıksa şu rakam çok da hava atmanın anlamı yok. Bence.
    -1 ... ngark
  8. 8.
    Ulusözlük milyarderleri için az para tabi.

Şaka mısınız yahu rüya gibi iş amına koyim. Haftalık 7 bin. Bekar adamı da çekirdek aileyi de aristokrat gibi yaşatır.
    ... caranthir
  9. 9.
    çalışmaktan dolayı eziklik hissedenler, utananlar ve 7000 TL'yi küçümseyen insanlar doluşmuş yine.

hepinizin mi babası yönetim kurulu başkanı, hepinize mi oturduğu yerden para geliyor?

7000 TL büyük para değil, ama küçümsenerek bakılacak para hiç değil. yoksa senin deneyimine göre, bulunduğun alana göre az bile olabilir ona bir şey demiyorum. demek istediğim, bu beğenmeme, bu küçük görme, çalışmaktan utanma gibi durumların olması. yoksa bir alım-satıma aracı olursun, birkaç gün içinde 250.000$ kazanırsın o farklı. fakat, siz bu beğenmemezlikle nasıl yaşıyorsunuz, bu hayatta nasıl tutunuyorsunuz rica ediyorum bana da anlatın.
    ... matekuyas