bugün

Doktorların saglik iÇiN iyi dedıgı aktıvıtedır.
En guzeli. Ne cok ne az
prostat olmadan önceki son sözler. günde 1 masturbasyonun hiç zararı yok, ayrıca prostat kanserini engeller.
En ideal Mastürbasyon ayarıdır.
(bkz: götüm haber ajansı)

kaynagi olmayan kurmaca. verin inanalim, aydinlanalim...
Uyguladığım düzendir. Hafta içi iş okul derken bedeni geç kafa yorgun oluyo zaten. En iyisi hafta sonu.
Daha sık yapmayı deniyorum ama olmuyo artık.
Hangi yaş aralığj için geçerlidir. Ergen biri ile 20 li yaşlarda birinin aynı değildir olamaz. 15-18 yaş aralığındaki hafta da 1 yapsa kulaklarından çıkar.

Üniversiteye yeni başladığım dönem büyük tuvaletimi yaparken idrarımdan garip bir şey geldiğini gördüm korktum. O ara ilaç kullanıyordum ulan dedik böbrekleri elimize aldık. Hastaneye önce ürolojiye gittim. Durumu anlattım. Adam yaşımı sordu 20 dedim. evli misin dedi hayır dedim. Partnerin var mı dedi kız arkadaşım var dedim. haftada ne kadar seks yada mastürbasyon yapıyorsun dedi, ooo ikna edeceğizde denk getireceğizde başı ağrımayacalta haftada 1 yada on günde 1 demiştim. Adam olmaz ya bu yaşta haftada en az 3 kere ya seks ya mastürbasyon yapman lazım yoksa vücut idrarla atar demişti. Doktor bildiğin seviş dedi la. ilaç buymuş. Dedim o zaman reçeteye yazın da kıza göstereyim doktor tavsiyesi diye demiştim. o zaman sgk her şeyi kapsamıyordu belki doktor reçetesi ile paralı seksin bir kısmını bile sgk ödeyebilirdi bilemedik.