bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    bursa'ya yakın şehirlere otostop ile gitme uçukluğu.gürsu'dan ankara tarafına, görükle den izmir tarafına otostop çekilebilir. arabalarına alan kişilerin daha çok seviyeli insanlar olacağını deneyimlerimden dolayı garanti edebilirim.
    tahmini eskişehire gitme süresi: en fazla 2.5 saat, izmir 6 saat, balıkesir 1 saat v.s..
    gönüllü arkadaşlarla irtibat kurmak faydalıdır diye düşünmekteyim.
    süper eğlenceli oluyor.
    ... deli dumrul
  2. .
    eger bayansanız gittiğiniz yerden dönmeme ihtimalinizinde olduğu seyahat etme biçimi
    1 ... aquantass
  3. .
    sadece bayanların yapmaması gereken olay.yanlarında en az bir erkek olmalı.
    ... deli dumrul
  4. .
    deli dumrul kardeşimle bu cumartesi eskişehir'e gideceğimiz yöntemdir.

* olum yine bir kia sorentoalıyor mu bizi; ohhh..
    ... darwen
  5. .
    baylar için pek bir tehlike gözetmeyen ancak hatun kişilerin kıçı kollayamamaları halinde kötü sonuçlara yol açabilecek seyahat yöntemi.
    1 -1 ... janis joplin
  6. .
    bayanın yaptığı taktirde konturlerinin çalınacağı hadise*

(bkz: özgürkız)

(bkz: nil karaibrahimgil)
    ... snakesawar
  7. .
    kızların kalkışmaması gereken eylemdir.erkeklerde ise bazen zevk bazen para olmaması gibi durumlarla ortaya çıkan eylemdir.ancak pat diye de otostop çekilmez bazı dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır;
    +hızlı gidilmesi gerekiyorsa kamyon ve eski modelli arabalarda şans denenmemeli
    +abazan muhabbetini sevmiyorsanız ve üniversite öğrencisiyseniz kesinlikle kamyona otostop çekilmemeli.zira kampuste ne karılar vardır,ne götürüyorsunuzdur tarzı cümlelerle karşılaşılması yüksek ihtimallidir
    +gelen arabanın şoförünün gözüne odaklanmaya çalışılmalı,görülemese de farketmez göz sürücü koltuğuna dikilmeli
    +fazla uzun sakalla denenmemeli,peşmerge sanılma ihtimali yüksektir.
    +iyi giyinilmeli.
    +üşümüş ya da sıcaktan çok bunalmış taklidi yapılmalı yok zaten hava soğuksa taklide gerek kalmamıştır zaten.
    +sigara içerken denenmemeli sigaraya vereceğin parayla git otobüse bin düşüncesi tezahür etme ihtimali yüksektir.
    bunun gibi küçük ayrıntılara dikkat edildiğinde çok eğlenceli bir yolculuk olması garanti edilir.
    (bkz: ben yaptım ordan biliyorum)
    ... gazoz_kapagi