bugün

yalnız kişidir. bu kadar basit dayı.
issiz genclerdir.
Henüz hayata atılmamış tiptir.
adam belki reklam ajansında creative yazar ve ayda 5000+ usd kazanıyor. asla bilemezsin yani.
hayata atılmamış tipmiş. yarın sabah 7 de kalkıp akşamın 9una kadar eşek gibi çalışacak olan tipte var arkadaşlar. neden uyumuyorum bilmiyorum ama duygusal bi sebebe yatıyor herhalde psikolojik. hoşuma gidiyor.
Gece 1-3 veya 3-5 nöbetine / devriyesine giden asker olabilir.
(bkz: hayat neden şekil yapıyor) demeyin; bahtınızı deneyin. Kıps..
Beni tanıdılar siz kaÇın.
işsizdir.
(bkz: işsazi issinin issassız)
benimdir işsiz ve yanlızım ondan gelip buraya takılıyorum.
uykusu yoktur ve birazda işsiz öğrenci olabilir.
kendi işinin patronu olan tiplerdir.

hi boss.
hala çalışmaktadır.
17 ve 18 nolu entrylerin karması da olabilir.
kendi işinin patronudur ama hala çalışıyordur... *
işsizdir.
benim gibi. *
Gece nöbetinde senin götünü koruyordur yarrm.
oraya bir işsiz daha yazmanızı rica edeceğim.
sınavı bitmiş keyf yapıyorda olabilir hani.
çok şey yapmamak gerek.
Ben yeni uyandım. Alt komşunun köpeği gündüz sürekli havliyor ben de sakin kalmak için gece oturuyorum.
bıkkınlıktan uyuyamamış okulu askıya almış tiptir.

bu aralar toplumumuzda çok acayip psikolojik sıkıntı var zaten. bir gün olmuuor ki olaysız ve huzurlu geçsin neyse bizde uyuyamadık.

işi olan adam ister istrmez bu saatte uyur oatrın değilse bu saatte entry girenlerin çoğu üniversitr öğrencisidir ve vize haftasından yeni çıkmış olması muhtemeldir.
Gece internet hızından faydalanmak isteyen kişi de olabilir.
mühendistir, vizeye çalışmış ve yatmadan önce bir bakayım demiştir. çok takılmayın bu tip mevzuuna.
Uykusuzluktan..
Çok fazlı uyuyan adamdır. Da vinci uykusuda denir.
Mutsuzdur, yalnızdır, yapacak şeyi yoktur.
özendiğim insan modelidir. bok vardı mezun olcam mezun olcam diye o kadar uğraşçak. zamanında kıymetini bilemedik, şimdi 1 de yattığımda bile sabah kalktığımda mal oluyom. aahh aahh şimdi olsa da 5'e 6'ya kadar oturup sonra akşama kadar uyusam.