1. 1.
    Gercekten var bu. Hatun dedigin cok hanfendi olmayacak biraz kasar olacak aq. Eski kiz arkadasimi seni kasar oldugun icin seviyorum diyordum bana sariliyordu ne guzel gunlerdi be.
    8 -14 ... jetskiyokatskivar
  2. 2.
    (bkz: bianca dupree)
    1 -1 ... usualsuspects
  3. 3.
    insan biraz sexy olmalı. Ne bileyim SELENA GOMEZ gibi
    ... ben kelebek
  4. 4.
    Erkek arkadaşlarımla ilişkiler üzerine sohbet ederken neredeyse hepsinin mutabık olduğu gerçektir.

Erkekler; buz gibi, ciddi, adeta resmi bir kurumdan fırlamış, idareli gülümseyen, tasarruflu şakalaşan kızları ilk etapta hoş bulurlar belki ama uzun vadede duvarı öpmenin daha kârlı olduğunu fark ederler.

Toplam sonuçlara, ananelerimize, ahlak anlayışımıza bakarsak inanması güç ama Adamın biri, "kız dediğin hafif slut girl olacak.o tür bir kıza sahip olmanın egosu bir başka" demişti. Kendi tespitim değil, sohbetlerdeki bizatihi sonuçlardır.
    9 -10 ... liliith
  5. 5.
    tartışılır..

daha çok ergen sanrısı gibi ya da ergenlikten çıkamamış vatandaş durumsalı..
    11 -4 ... artificialhuman
  6. 6.
    beni tanimlayan kelimeyi bulmuşlar çok değil birazcık. Öz annem böyle söyledi sabah ne diyebilirim ki.
    4 -4 ... quinn
  7. 7.
    vay aq ne hayatlar var dedirtir. adam kız arkadaşına kaşar diyor o da sarılıyor gel de imrenme. bizim arkadaş da kız arkadaşına orospum deyince kız azıp sevişiyormuş bunla ulan bi bana denk gelmedi şöyleleri.
    ... amuniyimgardas
  8. 8.
    bir gavat söylemi.
    3 -2 ... wizzy
  9. 9.
    Ergenliğin ve "geç" ergenliğin bitimiyle erkek bu fikri unutur. Annenin gösterdiği adaylar üstünden kritik ile yenge adayı seçilir. Aksi durumda zaten kaynana ve görümce adayımız ayılıp bayılarak bu ilişkiyi noktalandırmak için tüm güçlerini kullanacaktır
    ... minaucsaa
  10. 10.
    bir kaşar vardı, şimdi de hafif kaşar çıktı.

Ben tanımlama yapamadım şahsen.
    2 ... vasilissa