bugün

gençken bile böyle giyinmiyordu..

görsel

görsel
Bekledik çocuklar bugünleri çok bekledik.
içteki yanmanın yaş ile birlikte doğru orantılı bir şekilde artışı söz konusu sanırım.
baktı güzelliğim elden gidecek olabildiğince göstereyim ayağında. bide taze ete ilgi çoktur fakat kadın yaş ilerledikçe çabuk çöker bunu bildiği için ne var ne yoksa göstermek istiyor. amaç fakirlerin işi görülsün. tamamen iyi niyetli bir hanımefendi bu.
arif'in manchester'a attığı golü ararken denk geldiğim dekoltedir. normalde sevmem bu kadını ama bu fotoğtaflarda şirin çıkmış. dekoltenin yan etkileri herhalde geçer birazdan.
O ses Türkiye'nin ilk sezonlarında Gaziantep belediye başkanı Fatma şahin kadar absürd ve kapalı giyindiği düşünülürse doğru olan tespit.

Halk meme istiyor, vatandaş meme istiyor. Bu televizyona para veriyoruz biz, vatandaşı üz(meme)li.
7 sene orada oturmak kolay değil. Zamanla bazı şeylerden ödün vermek zorundasın. Haftalık minimum 80.000 almak kolay bi iş değil mayk.
70 yaşına geldiğinde çırılçıplak olabilir.
Ben bunu bildim bileli sahneye külotlu çıkıyor. Bi artış göremedim ben.
Hadise nin, orasını burasını göstermezse kimsenin umursamayacağı korkusundandır.

Malı ile gündem de kalıp, ünlü olanların bolca olduğu bir ülkeyiz. Çağdaşız çağdaş!!!

Hadise, şayet adetten kesilmeden evlenir de, bir çocuk sahibi olursa " mastürbasyon" malzemesi olarak verdiği o organdan bir bebek emecek. O bebek büyüyünce her halde bizi syker anasını satayım.
bu başlık memelere gereken önemi vermemizi hatırlatıyor.
sadece hadise değil ünlü ünsüz çoğu kadında var olan durumdur. hala güzel ve fit olduğunu kanıtmala çabalarındadır. dikkat ederseniz çoğu ünlü kadında bu durumu rahatlıkla görebilirsiniz.
Sıfır tolerans hadi git durmaaa...

Gerek yoktu aslında.
dekoltenin yerçekimine yenik düştüğünü gösteren durumdur. aşağı doğru ivmeleniyor demek ki yıllar geçtikçe.
gerçekten ilginçtir.
Hadise yi tanıdığımda 10 yaşındaydım stripriz yapıyordu, bence normal bir insan gibi yaşlandıkça hafif hafif kapatıyor.

Ayrıca bu kadın çok acaip bir anatomisi var , sanki ortasından sıkılmış konserve gibi, alt ve üst şişkin ve dolgun, orta kısım ince.