bugün

(bkz: hadise ama yikik)
Aslan gibi erkeğim. Ancak iğrenç bir çıplaklık var ve görüntü açıdan estetik değil.
Alla alla üle mi canım?
görsel
Füzeler sönmüş.
Yüreğim değil reflümü hoplattı.
kötü mü ? değil.
sarkık mı ? evet.
daha iyilerine layık mıyız ? kesinlikle.
Allah sahibine bağıșlasın.
Makyajsız çok kötü! Kapattım sayfayı. Yürek hoplatmıştır denilmiş de, valla yaprak bile kımıldamadı.
Şuna hoplatılan yürekler benimkilere de hoplamasın rica ediyorum.
Benim memelerimin bir itibarı var.
(bkz: kıpırdamadı bile)

Teşekkürler.
2. Paylaşımında gayet seksi çıkmıştır.

ilk paylaşımında ise bildiğin bikini giyen 55'lik teyze gibi çıkmış.
Hani hala kendini genç kız zannederler ve kendilerini tatmin etmek için giyerler ya bikini.(bu da öyle bir şey işte )

Daha yaşı 35'i bulmamış biri için feci kötü ve itici bir görüntüsü var göğüslerinin. ( ideal büyüklükte olsa da )
sarkmış göğüslerini gün yüzüne çıkarmıştır.

işte bu sebeple hep early 20s hatunları tercih ediyorum. şimdi kendi yaş skalamdaki çoğu kadının her yeri sarkık, o sebeple beğenmediğimi söyleyeceğim, işbu kadınlar tarafından linç yiyeceğim.

e tamam da benim sarkan bir yerim yok, kendime de dikkat ediyorum. sarkmamış hatun aramam neden buruşuk hatunlara batıyor anlamıyorum. sen de dikkat et kendine mesela oturduğun yerden sallayacağına?
balık etli haliyle daha çok hoplatiyordu.:)))
Suratına türlü çeşit malzeme sürüp badana yapanların sonu da aynen bu şekilde olacak. Suratınızı mahvediyorsunuz. Gerçi bana ne aq ne sikim yerseniz yiyin.
Sivas Yıldızelinde ki akrabalarını üzmüştür. Adamlar patates sulaması yapıyor tarlalarda, hanım kızımız tatilde. Birisi Sivasa bişey demeden özüne dönmelisin.
Ups boobs bebeğimin memeleri daha güzel..
görsel

(bkz: hoplatamadı)
hadise olmuşsun ama wc de fotoğraf çekebilecek kadar kezbansın,
ruhu kezban bu kadının...
makyaj ve seksilik bir yere kadar.
Sadece memeye baksan bile kurtarmaz amk
Yüze bakma bile.
tamam be ablacım en özgür sensin memelerin de var tamam. bırak bizi gidelim.
Bu kim lan aids mi olmuş buna nolmuş .
makyajsız da güzel, çekici ve seksiyim pozudur.
cinsellikten soğutan poz.
görmezden gelinmiştir.
Korkudan yurek hoplatmıştir.
Bu ne yaa.