bugün

birde hadiseyi konserde en önde bikinisiyle sahne almışken izleme şerefine nail olduysa insan hayattan soğuması an meselesidir.kesinlikle katılıyorum hadise ve diğerleri.
hadise şarkıcı, meşhur...
diğerleri dişi, kadın.

dip not: hadiseyi bu kadar büyütmeye gerek yok...
(bkz: hadise deki göbekse ümit usta daki ne)

mutant lan bu karı? transformers gibi her an parçalara ayrılacak gibi duruyor, neyini beğeniyorsunuz anlamadım.
(bkz: adriana kadınsa hadise ne)
sadece göbek güzelliğiyle neredeyse afrodit ilan edilen kadındır.

bu denli konuşulan , fenomen ilan edilen bir kadını inceleme artık şart olmuştur. şöyle ki ;

göbek= gerçekten hoş, güzele güzel kardeşim. 9/10
bacak= biraz kalın, şahsı kilolu gösteriyor. 7/10
kalça= oransal olarak daha dolgun olabilirdi. * 6,5/10
göğüs= en zayıf halka diyorum malesef. 6/10
surat= çok daha güzelleri var. eh işte. 7/10

average= sempatik ve hoş kadın ama abartmamak lazım gelir. 7.1/10
(bkz: hadise diğerleriyse kadın ne)
(bkz: kadınlar çiçekse çiçekler ne)

edit : bir de şunu çok seviyorum;

(bkz: kime göre neye göre) *
o kadınsa ben neyim?
ben kadınsam o ne?
(bkz: cemil)
hadiseyle kafayı yemiş, aslında almancı düşmanı, fahişe meraklısı görgüsüz türk erkeğinin bu tuhaf suratlı kızı görünce, zaten çalışmayan beyninin erozyonuna uğramış halde ki abuk söylemi.
(bkz: anasından başka dişi görmemiş gerizekalı erkek)
(bkz: hadise)
(bkz: çirkinlik)
(bkz: üst kadın)
(bkz: ileri kadın)
(bkz: kadınötesi)*
bi g.. sallamayanla kadın olunmayacagı gosteren gecen yıl kı fotograflarına bakılıp aynen baslıktakı yoruma naıl olacak kısı. *
abazan erkek sözüdür.hadiseden çok daha güzelleri vardır, orasını burasını açıyor diye hadiseyi tek geçmek en büyük saçmalıktır.
(bkz: aysel teymurzade)
(bkz: tuba büyüküstün)
adriana lima,elisha cuthbert,laetitia casta,evangelin lilly,tuba büyüküstün...hadise kadınsa bunlar huri.
çirkin hadise yoktur az vodka vardır. vodka'yı fazla kaçırmayın demek istemi$ burda. yoksa hadise ile falan. aman aman. yani burada ana fikir neymi$:

$empanzelere fıstık atmayalım!
bu güzelse*
http://kelebekgaleri.hurr...013&p=32&rid=2369

bu ne o zaman* *
http://fotogaleri.hurriye...aspx?cid=1657&rid=157
(bkz: #3640667)
duyanı (bkz: beyin düşünmeye yarıyorsa sizdeki ne yapıyor)şeklinde sorulara gark edebilecek soru/sav/saşkınlık ifadesi.
(bkz: kedidir kedi)
makyajlı hali güzel olan makyajsız hali buna mı ayılıp bayılıyoduk dedirten hadise.
kadın. bu kadar açık ve net.
hadise ciddi anlamda itici bir hal tavır ve giyim kuşam anlayışına sahip olduğuna, ayrıca roberto carlos'tan daha geniş bacaklara ve leğer gibi bir kalçaya sahip olduğuna göre, o kadınsa sokakta gezen diğerleri melektir melek..