1. 1.
    saçmalıktır. hadisler olmasa nasıl namaz kılacağını bilemezdin. o zaman niye cumaya bayram namazına geliyorsunuz ve riyakarlık yapıyorsunuz.

hadi hadisleri inkar edenlerden birisi namazı nasıl ve neye göre kıldığını anlatsın. anlat hadi. bırak eksi işini filan, eksi seni haklı çıkarmıyor. şuraya adam gibi gel ve hadisler olmadan öğlen namazının farzının hangi kurani deliller ışığında nasıl kılınacağını anlat. hemen şimdi.

https://video.uludagsozluk.com/v/eksi-oy-alınca-entryi-silmek-64613/

15 -16 ... gok kubbeye kadar yolu var
  2. 2.
    (bkz: kurana göre nasıl namaz kılınır)

(bkz: kuran da namaz yoktur yalanı)

cahillik başa bela.
    7 -7 ... dekadans
  3. 3.
    kuranda namaz yoktur demedim, kurana göre "öğlen namazının farzının" nasıl kılınacağını anlat dedim. bilmiyorsan sus, bilen gelsin. dangalaklığın lüzumu yok.
    7 -2 ... gok kubbeye kadar yolu var
  4. 4.
    öğle namazının ya da başka bi namazın farzı yoktur. farz- sünnet kafasından çıkamadığın için, hala farzı ne sünneti ne soruları soruyorsun. farzı dediğin şey de sana kalmıştır. hangi duaları okuyacağın da sana kalmıştır. kurandan kolayınıza geleni okuyun diyor. o yüzden uydurma tahiyyat duası yerine, kurandan olan ve allah ı bolca öven fatihayı okuyorum ben her rekatta.
    4 -5 ... dekadans
  5. 5.
    4 rekat olarak kılıyorum, 8 de kılabilirsin. allah ı daha çok övmenin, zikretmenin önünde bi engel yok. bakara 201, 255 i de sıkça okurum. ihlas, nas ve felak da sık okuduğum surelerden.
    4 -1 ... dekadans
  6. 6.
    o zaman "öğlen namazının farzını kılıyorum" demeyeceksin. sana kalmışsa, "imama uyuyorum" demeyeceksin. cemaate girip de yer işgal etmeyin.
    4 -2 ... gok kubbeye kadar yolu var
  7. 7.
    netice olarak öğlen namazının farzını inkar ediyorsun. o zaman müsadenle "öğlen namazının farzını inkar etmeyen" bir hadis inkarcısı gelsin. hepiniz böyleyseniz, "hadis inkarcıları aynı zamanda farz inkarcısıdır" diyeceğiz. netice oraya gidecek. bi sus da başkaları da konuşsun.
    3 -1 ... gok kubbeye kadar yolu var
  8. 8.
    sünnet denilen şeylerin hadislerden üretildiğini bilmeyen ahmakları ortaya çıkarmıştır. adam sünneti kaç farzı kaç diye soruyor hala. güzel kardeşim, senin o sünnet dediğin şey zaten hadislerden üretilmiş olan şeylerdir. hahaha
    2 -1 ... dekadans
  9. 9.
    Bırakın kendi kendine tepinsin.

Tam bir kafasız.
    1 -1 ... planimdabuyoktu
  10. 10.
    öğlen namazının farzının nasıl kılınacağını anlatacak "hadis inkarcısı" yok mu yani. cahiller sizi. kaybolun.
    2 -2 ... gok kubbeye kadar yolu var