bugün

sadece bir forward mailini başarabildiği durum. gece gece eğlendirdi ama, akılda da kaldı biraz. anlamlandırmaya çalışılması zor bir hadise.
(bkz: 9 ocak 2010 bayanların her yere renk adı yazmaları/#6987253)
Hadi sütyenlerimizi facebook ta paylaşalım
Hadi sütlerimizi facebook a bağışlayalım
Hadi memelerimizi facebook ta paylaşalım
Filiz sevişelim mi

Şeklinde evrim geçirmeye müsait fikir akımıdır.
abaza bir erkeğin başının altından çıktığına inandığım bir tür facebook kampanyası.
o değil de, yazılan renklere "kıh kıh kızlar arasında ki bu" şeklinde yorumlar yapıldıkça yardırdı asıl. zira bu işin duyulması burculardan bi tanesinin gidip sevgilisi meriç'e ispiklemesine, "ay aşkım bak napıyoruz çok eğlenceli" demesine bakar. e sen de yarın bir gün insan içine çıktığında, arkadaşlarının "bunun sütyen pembeydi dimi ehe" şeklindeki bakışlarına maruz kalırsın, utanıp sıkılırsın.
eğlence ama işte.
önce erkeklerin yaydığı kızlarında kızlar arasında diye ciddiye aldığı abazan kampanyası.
sadece erkekler abazan olmaz ki
don olsa olmaz mı?

vodafone reklamı misali olur.

kırmızı der dış ses. benim don tepeden iner.
"hadi yırtık boxer renklerimizi facebook ta paylaşalım" *
(bkz: şu an üzerinde ne var)
(bkz: haydi kızlar facebook a)
sadece renk paylaşımıyla kalmaları birçok erkeği üzmüştür.

göster ama elletme taktiği feysbukta da işliyor demek ki.

not: hayır niye paylaşıyosun anlamadım ki? seksi falan mı olmaya çalışıyorsunuz nedir?
yoksa "kim ne ne renk sütyen giyiyor?" anketine mi katıldınız?
kızların iç çamaşırı ile olan olayını protesto etmek amacıyla da böyle bir etkinlik düzenlenmiştir.

(bkz: iç çamaşırı rengi vs Göbek deliği pamukçuğu rengi)
olayla ilgili erkeklerden gelen yorumlardan bir tanesi:
"ya siyahtır, ya beyaz. çılgınlık mavisi, gizli pembe, kontes moru falan diye sallamayalım."
http://www.programlar.com...ndi-sutyen-rengi-soyleme/
kullanmıyorum yazısını bugün itibariyle gördüğüm akımdır.
o an sutyeni bulunmayan hatunlarin nasil dahil olacagi merak unsuru olan uygulamadir... nötr falan yazarlar heralde.. bak simdi kafama takildi aksam aksam.. neyse.. destekledigim eylemdir efenim.. soylesinler bilelim, gizli sakli kalmasin, toplum seffaflassin.. cok istiyorum bunu.
(bkz: sıçtın mavisi)
giymeyenler için alternatif renk paylaşımları açılması gereken facebook esintili hede.
(bkz: önce sen)
donunuz eksik kalmasin diyecegim eylem.
Bizde kullandığımız prezervatif cinsini yazalım. AiDS'e dikkat çekmiş oluruz, hepatit sülalesine dikkati çekeriz.
cilekli
elmalı
naneli (bkz: yakar)
güncel Önemli Başlıklar