bugün

sakınılması gereken , henüz kişiliği tasarim ve test aşamasındaki , kafası karışık ; genelde de disi cinste görülen modeldir... yakınlarına allah sabır versin denilesi ömür törpüleri...
(bkz: scs cnm kib bye)
gider ayak combo yapan insandır... karşısındakini afallatır... manyağa çevirir...

hadi kendine iyi bak dedin, niye görüşüyoruz tekrar. hadi görüşeceğiz by niye diyorsun... lan bunların hepsini yaptın mına koyum niye öpüyosun. manyak mısın?
telefon faturasının kol gibi gelme sebebi. bu insanla günde bir iki kere konuşun benim aylığım bile iflah etmez sizi.
hadi kendine ii bak diyen insandir. normal insandir.
slm nbr asl pls
yazışma konusunda aşmış bir vatandaştır.
genelde o çıkarken siz gelmişsinizdir o aceleyle karşı taraf size böyle saçmalar koşar adım uzaklaşır. hor gürülmemelidir.
yurdum insanının pratikliğine* güzel bi örnektir. aynı anlama gelebilecek üç farklı deyişi arka arkaya sıralayıp, bu da yetmezmiş gibi öpmeden bırakmayan tipleme..

olsun.. sıcakkanlı insanlarız işte.
Telefonu kapatmak üzere olan insandır.
(bkz: 4 lu oryuken cekmek)
(bkz: ömür törpüsü)
(bkz: psikolojik savaş)
by, ing.:
yaninda, yakininda; yanindan; yoluyla, -dan; -e kadar; ile, vasitasiyla; tarafindan; -e göre; -e bakarak, -sinden, -inden, hakki için, askina; (ölçü ve sayilarda) -le, -la, -e, -a; boyunca; -den, -dan; (all),geçerek, geçip; yakinda; evde, eve; bir kenara

bye, ing.:
hosça kal; güle güle

sadece etimolojik trival bilgi açısından başlıktaki by'ın aslında bye olduğunu bilmeyen cümle sahibi dejenerasyon olgusunun en dibindedir.
biraz sen biraz ben biraz herkes biraz hiçkimsedir.
bir de denilen herşeye karsı çıkan kızan tipler vardır. ..tarzına göre veda eden insan.
(bkz: slm nbr nslsn nsl gdyr)
farkında olmadan herkez söyler aslında.
her genç kızın başına gelir
hicbir sey demeden/yazmadan kacip giden sevgiliden daha bir kiymeti olan insandir.
(bkz: hadi cav)
(bkz: fay fay)*
(bkz: tey tey) *
bunu diyen -utanmadan- bunu da demiştir: aeo sağlıcakla kal yarın ararım seni dönerim ben sana bunları sözlüğe yazma ok hadi cümletten komesta...
acelesi olan insandır. yoksa neden bu kadar şeyi bir cümleye sığdırsın.