1. 1.
  internethaber.com adresinde köşe yazısı yazan ayzar. bugün ki yazısı ile akp ye oy verdiğini ilan etmiş. en kısa zamanda kendisini hürriyette falan görmek isteriz artık bu beyandan sonra.

  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=99343

  ayrıca yılmaz özdil' in dünkü yazsıısına cevap verirken kullandığı üslup ile ne kadar sığ olduğunu gösterdi yine.
  2 -2 ... fikrizikri
 2. 2.
  yılmaz özdil'e saldırarak prim yapmaya çalışan bünye.
  1 -1 ... seydikoylu
 3. 3.
  internethaber.com'un sahibidir. Eski star gazetesi yazarıdır. Gazetecilik geçmişi vardır. Daha önce polis adliye muhabirliği yapmıştır.
  ... kcaylak
 4. 4.
  Sabahattin ÖNKiBAR'ın bir yazısına karşılık internethaber'de yayınlanan yalanlama yazısında "Ben kesin bilgi sahibiyim, Sabahattin Önkibar işkembeden atmış. Senaryo bu, yerseniz" demesi üzerine önkibar'ın bugünkü yazısında tefe koyup çaldığı yazar.

  --spoiler--
  Adı: Hadi Özışık.
  Star Gazetesinde, AKP karşıtlarına sövsün ve yazılarını yalanlasın diye köşe verilmiş.
  Yıllar önce Türkiye Gazetesi'nde sokak sokak, ev ev dolaşıp abonelere elden gazete dağıtıcılığı yapardı.
  O zamanlar ilkokul mezunuydu. Dışarıdan orta mektebi bitirme imtihanlarına hazırlanıyordu.
  Haşa dağıtıcı diye küçümsüyor ya da aşağılıyor değilim.
  Söylemek istediğim bu arkadaşın geçmişi ve birikimi bu.
  Şimdi bu pehlivan AKP'nin yarı resmi yayın organı STAR'da politika yazarlığı yapıyor iyi mi?
  Nereden nereye?
  Pardon bir ayrıntıyı unuttum.
  Dağıtıcılıktan kovulunca Özer Çiller'in dolaylı olarak kontrol ettiği, alt yazı geçmesiyle bilinen B TV'de çaycılık yapmaya başladı.
  Orası kapanınca, Behiç Bey onu Günaydın ve Meydan'a faks çekme sorumlusu yaptı ama orada da tutunamadı ve 1999'da işsiz kaldı.
  işte tam o günlerde şimdi DYP'nin Genel Başkanı olan Süleyman Soylu'nun yanında çalışmaya başladı.
  Dün konuştuğum Sevgili Soylu, Hadi Özışık'ın bir süre maaş karşılığı yanında çalıştığını doğruladı.
  Daha sonra AKP'li malum kuyumcu işadamının bilgisi ve parasıyla internet Haber'in şeklî sahibi yapıldı ve hem Star'da hem internet Haber'de kobaylık yapmaya devam ediyor.
  --spoiler--

  hadi özışık'ın yazısı: http://www.internethaber....news_detail.php?id=127862

  Sabahattin ÖNKiBAR'ın yazısı: http://www.yenicaggazetes...aberdetay.php?hityaz=2558
  3 ... mykalkan
 5. 5.
  sığlığının ve çamur atma özelliğinin yanı sıra türkçe imla kurallarından habersiz bünyeye sahiptir. sonradan kendisini birileri uyarıyor herhalde, çünkü hatalar 1-2 gün sonra düzeliyor.

  hadi söyle bana hadi, senin türkçe öğretmenin kimdi?

  (bkz: http://www.internethaber....rticle_detail.php?id=7984)
  not: yazısını yine editleyecektir. yani linki tıkladığınızda düzeltilmiş yazıyı görebilirsiniz. Yazının başlığı "Sende mi Sibel?" idi.

  edit: evet, yazı düzeldi. ama ben kopyalamıştım sayfayı.
  3 ... cayyolu
 6. 6.
  internethaber.com adlı internet sitesinin sahibidir. kendisi internet gazeteciliğinin ülkemizde gelişmesi için büyük çabalar göstermektedir.
  1 -2 ... sumatra
 7. 7.
  bu şahsiyet imd (internet medya derneği) kurucularından olup, internet medyasını adam edeceğini iddia eder.
  ama gel gör ki sahibi olduğu internethaber.com, gazeteoku.com, sporoku.com, gazeteciler.com siteleri başka sitelerden telif haklarını hiçe sayarak kopyaladıkları haber ve resimlerle yayın hayatlarına devam etmektedirler. etik değerleri savunur görünüp kendine çıkar sağlamaya çalışan bu tiplerden memlekette bol miktarda var.
  4 ... bach
 8. 8.
  Türkçe internet dünyasında 'başarı öyküsü' yazmış isimlerden biri, Hadi Özışık'tır. 1962 yılı doğumlu; Karslı Hadi Özışık, internethaber yoluyla Türkçe internette sözü edilmesi gereken bir başarı ve sınıf atlama öyküsü yazmıştır. 2000'li yılların başında, internette haber sitesi kuran, bir avuç gazeteciden biridir. Nethaber, Nevzat Basım; internethaber Hadi Özışık ve Habertürk, Ufuk Güldemir; internette bir haber sitesi kurarak bu yolla para kazanmaya çalışan ilk girişimcilerdir. Sonrasında haber siteleri patlama yapmış, her işinden ayrılan gazeteci - muhabir, haber sitesi, magazin sitesi, ekonomi haberleri sitesi kurmayı denemiştir. Ancak 1990'ların sonunda, 2000'lerin başında haber sitesi kurmak maliyeti düşük bir iş iken, 2004'lerden bu yana epeyce maliyetli ve sürdürülmesi çok külfetli bir iştir. Haber sitesi yoluyla para kazanan ve ayakta kalabilen, bu yolla bir sınıf atlama öyküsü yazabilen iki girişimciden biri 1962 yılı doğumlu Hadi Özışık olmuştur. (Diğeri, bu yolla daha da zengin olan Ufuk Güldemir.)
  ... nevzatb
 9. 9.
  beyaz kürttür ...
  1 ... ronin25
 10. 10.
  hiçbir konuşması anlaşılmayan adam.
  ... strategy