bugün

ben bir araba bulamıyorsam neden yaşıyorum

bu ak parti devri cidden moğol istilası devrinden bile daha kötü.
hala bulamadığım arabadır.

bir araba bulamıyorsak o ülke bitmiştir.

yağ, ekmek bulamıyorduk diyorlar biz de araba bulamıyoruz bizlerden fellik fellik araba ev kaçırıyorlar.
Ağlayanın malı gülene iyi gelmez derler.
Sokayım öyle lafa,
Adamın bir düzine bankaya borcu varken gitmiş sıfır araba almış,
Erken davrananın elinde kalacak,
Gidip el koyduk,
Yemin ediyorum, araba daha 200 kilometre yapmamış, lan borçlusun sen, nasıl gidip sıfır araba alabiliyorsun? Ödemeye niyeti yok,
Arabayı da 2 sokak öteye parkediyormuş,
Biz yer miyiz? Evinden arabasına kadar takip ettik, binerken aldık.
Öyle her mal garibanın malı değil.
Gariban zaten hacizlik olmadan önce o arabayı 10 kere satmış olur.
Ağlayanın malı gülene yaramış mı?
dini şeylere bence inanın. niye mi ? bankada param vardı enflasyonda erimesin diye faize yatırdım. araba alacam biriktiriyorum.

neyse arabayı aldım ebesini kediler kovalasın belim hiç doğrultmadı nerdeyse 1 araba parası yedi doymadı iflas ettirdi beni.

sonra yine haram parayla iş yaptım başıma gelmeyen kalmadı. bana ders oldu.
dini şeylere bence inanın. niye mi ? bankada param vardı enflasyonda erimesin diye faize yatırdım. araba alacam biriktiriyorum.

neyse arabayı aldım ebesini kediler kovalasın belim hiç doğrultmadı nerdeyse 1 araba parası yedi doymadı iflas ettirdi beni.

sonra yine haram parayla iş yaptım başıma gelmeyen kalmadı. bana ders oldu.
aha vaha pek inanmam ama arabasının vergisini ödeyemeyen adam arabaya da iyi bakacak finansmanı sağlayamamıştır, o kesin. bir de o arabalar yıllarca otoparkta yatıyor çok kapsamlı bir bakıma girmeden de adam gibi binemezsin. 50 kağıt diye girer araba düzgünse bile 70 kağıda çıkarsın.

50 binim olsa renault 21, opel vectra, fiat tempra, marea ya da brava bakardım. en mantıklı araçlar bu paralara onlar şu anda. ya da 20 bine gider bir citroen bx alır, 25-30 kağıt masraf eder ve kralından bir klasik araba sahibi olurdum.
araba bulmuslar almiyorlar. e kim aliyor bu arabalari da ben bulamiyorum.
Hayatta almam ahli o araba.
vazgectim. cunku araba bulamadim.
valla al sat. niye hayır gelmesin. belki hacze düşen mal gerçekten de birinin keyfi yüzünden düştü. belki birine borçlu ve borcunu vermiyor.

saçma sapan şeyler söyleniyor bu konuda, itibar etmeyiniz. benim avukatım bu şekilde 3 araba alıp satmış baya kar elde etmiş.
mafya olduğunuza delalettir. başka türlü size aldırtmazlar çünkü.
alınır tabi. neden alınmasın.
orossssspu çocuğu galericilerin rüyalarını süsler.
alana hayır etmez !..
Ben olsam alırdım. Banane sahibi ödeseymis borcunu. Haciz maciz olmasaymış. Yok ahi yok vahı uydurulmuş hikaye . Tabi böyle diyorum tuzum kuru. Allah yardımcın olsun kardeş. Şuan araba bulmak da çok zor.
ağlayanın malı gülene yaramaz.
Peugeot 206 almak istiyorum.
Herkes ayni seyi soyler olmus. gidip almamlazim yolgosterin usaklar.
ah edilen maldan hayır gelmez.
50bin ile ya gram altin alirim ya araba . Oooooff offff
Sahin istemiyorum ustad. Peugeot 2006 filan varsa 16 17 yasinda oyle alirim . Ihaleden bulsam bile ya saglamdegilse ne olacak hoop para cop
Ağlayanın malı gülene hayır etmez.
Son zamanarda aklimda donen konu.

babam arabalarda beddua var sana yar olmaz sakin tesebbus etme diyor ama.50 bintl ile ne alabilirim ki. varsa bir bilen yol gostersin.

500 tl komisyon verebilirim.
güncel Önemli Başlıklar