bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  haluk bilginer'in müthiş oyunculuğunu görmek adına izlenesi filmdir.
  (bkz: haluk bilginer)
  9 ... cuidarte
 2. 2.
  konuşulanların anlaşılabildiği sürece güzel film. ses sistemi kötü olan sinemalarda izlemektense hiç izlenmeyesi, korsan cdsinin yanına yaklaşılmayası bir yapım.
  5 ... looser
 3. 3.
  vizyona girmesi merakla beklenen filmlerdendir. oyuncu kadrosuna bakıldığında güzel bir film olduğu izlenimini uyandırmaktadır
  3 ... denizci cakabey
 4. 4.
  filmin yönetmeni ezel akay biz bu soruyu halka soruyoruz demektedir.
  ben de halk olaraktan cevaplıyorum;

  - vallaha bilemiyorum ama allah rahmet eylesin
  nur içinde yatsın
  mekanları da cennet osuunn....
  4 ... sıçtırtma lamasına
 5. 5.
  çalıştıkları inşaattaki işçileri güldürmek suretiyle işlerinden alıkoydukları için , diye cevap verilebilecek soru.
  3 -2 ... witch
 6. 6.
  kullandıkları dil yüzünden başlarda filmden kopsam da sonradan o dilemi alışıyosun yoksa kullanmayı kesiyolarmı tam karar veremedim ama komple anladığım, uykunumun bazı zamanlarda hafiften bastırsa da anlık espirilerin çok hoş yakalndığı, kurulan film stüdyosunun kusursuz derece güzel olması, ezel akayın her filmde olduu gibi iğrenç oyunculuğu, şebnem dönmez in artık yaşının baya ilerlediğinin belli olduğu, çıkınca memnun olup olmadığımı pek kavrayamadığım film.
  3 -2 ... emon
 7. 7.
  ismini böyle koymakla "ne güzel gülücez, eğlenicez" diyerek gidenleri "yooo biz hacivat karagöz neden öldürüldü onu anlatıyoruz" şeklinde uyararak, bende sonunun acıklı olduğu izlenimi uyandıran film. ne derece doğru gidip görmeli.
  2 ... i m from absürdistan
 8. 8.
  başrollerinde haluk bilginer ve beyazın oynadığı bir ezel akay filmi. film hakkında öncelikle şunu belirteyim ki, görüntü, kostüm ve müzikler çok süper olmuş. filme harcanan 5 milyon ytl değmiş. bunla birlikte şebnem dönmez ve güven kıraç çok güzel oynamışlar. serdar gökhan ve ayşen grudayı görmek de çok hoş oldu. fakat kişiler ve yer kesinlikle tarihi gerçeğe uymuyor bu bazen rahatsız etse de, özellikle orhan gazi ve nilüfer hatunda, komedi filmi olmasından fazla da takılmıyosunuz. bu nedenle bak kadınlar neymiş ne olmuş demek hiç de doğru değil. seste problem varmış korkusuyla gitmeme rağmen hiçbir sorun yaşanmadı demek ki yeni kopyalar hemen dağıtılmış. filmin sonuna doğru hacivat-karögözün temaşası mükemmeldi. türk sineması çok iyi işler yapmaya başladı. aman ne güzel. tavsiye de edilir. tavsiyemin de ne kıymeti varsa.
  6 ... registerlater
 9. 9.
  tanıtımlarına bakılırsa içeriğinde güzel espriler olan ama genel itibari ile pek de tutulacağı sanılmayan filmdir.
  1 ... palta
 10. 10.
  komedi - aşk - tarih - dram - hüzün - acı - sevinç - gerilim herbirşeyi bulabileceğiniz film. kurtlar vadisine gitmek yerine bu tür projelere gidip desteklemek gerekir.

  oyuncular müthiş herşey çok güzel düşünülmüş. sadece bazen sesteki yaşanan problemleri belirtmek lazımki buda gerçek sesten çekildiği için böyledir.
  6 ... cell-im