bugün

çocuklar gibi şen olduğum, deliler gibi coştuğum, saatlerce dans ettiğim, tanımadıklarımla binlerce fotoğraf çektirdiğim mükemmel ötesi şenliklerdir. dolapdere big gang çıkmadan önce tam bir belediye çukuru olsa da çıktıktan sonra müthiş koparmıştır.
duman konseri hariç süper gerçmiş şenliktir. ha bedük ve dolapdere'ye ben gidemedim ama rivayete göre de gayet süfermiş.
hacettepe dışından insanları almasalar daha da güzel olacaktır aslında, bir de mezunları alsınlar yeter işte *
kişisel olarak, 4 yıllık öğrencilik hayatımda böyle güzel geçmemişti, en güzel şenliğim oldu benim.
ezginin günlüğü ve feridun düzağaç' ın düşler sokağı' nı birlikte seslendirdiği şenliktir. feridun düzağaç' ın sahneye çıktığı anda "o kadar güzelsiniz ki size bakmaya korkuyorum" demesi şenlik alanını dolduran kızları sevince boğmuştur.
dumanın gercekten mükemmel bir performans sergilediği senlik olmustur. unutmadan konsere gelip de eski eski diye bağıran güruha seslenmek istiyorum adamlar tabiki yeni sarkılarını söyleyecekler ki onlar da bilinsin. eski eski diye bağırana kadar madem geliyorsunuz konsere yeni albümünü de dinleyip de gelseydiniz.özellikle de beni benden alan kaan ın ayıklayalım türevi sarfettiği söz oldu. gereksizler ayıklandı eskiler başladı. oh olsun . mükemmeldir. coşmustur. costurmıştur. helal olsun.
bedük e gelince söyleyecek söz bulamıyorum . mükemmelsin daha ne densin.
ötk* bünyesi içerisinde sanatçıların korumalığını yaptığım şenliktir. birçok kişinin ağzıyla içemediği şenliklerdir. kusanlar, kafa göz yaranlar, bayılanlar, ezilenler hepsi birarada. sahne önünde içip içip azıtanları ve sahneye koşmak isteyenleri paketlediğim anlarda beni çok eğlendiren şenliklerdir.*
şu an çöp artıklarından gözükmeyen bir konser alanı.... sabahleyin bulunduğum binanın önünden çadırlarını toplayan öğrenci manzaraları... çöpler dışında hareketli, hoş görüntüler mevcut.
konser saatlerinin ne zaman olacağı bilinmeyen şenliktir.
iğrenç bir şekilde tıp ve insan bilimleri kongresi ile çakışan şenliktir.
yine katılamayacağım güzeller güzeli, bulunmaz şenliktir.
14 MAYIS YA DA 16 MAYIS iÇiN ZiRVE YAPILASI ŞENLiKTiR. HEP CAFELERDE BARLARDA ZiRVE YAPILACAK DEĞiL YA BiR SEFERDE KONSERDE ZiRVE YAPALIM. *
4 gün boyunca beytepe'de kamp yapma sebebidir.
ayın 13'ünde kenan doğulunun yanında karnaval adlı grubun
ayın 14'ünde duman 'ın yanında tnk ve pure adlı grupların
ayın 15'inde bedük ve dolapdere..nin yanında hasan mogol friends all star ve cluesco adlı şahış, grupların
ayın 16'sında bay benim adım fd ve ezginin günlüğü çıkacaktır.
(bkz: elçiye zeval olmaz)
kaçırılmaması gerektiği taraftarıyım..
16 mayıs zirvesi yapılabilir. fd ile ezginin günlüğü. müthiş olacak, müthiş!
bu senenin en iyi ankara festivalidir.
aşağıdaki gibi olacak şenlikler:

13 mayıs 2009 - çarşamba: kenan doğulu
14 mayıs 2009 - perşembe: duman
15 mayıs 2009 - cuma: dolapdere big gang, bedük
16 mayıs 2009 - feridun düzağaç, ezginin günlüğü
ezginin günlüğü bülent ortaçgille geliyormuş da diyolar, üç gündür heyecandan yazamadım.
13-16 mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olup, bir değişiklik olmazsa eğer gelenler şu şekildedir:
13 mayıs: kenan doğulu
14 mayıs :duman
15 mayıs: bedük
güncel Önemli Başlıklar