1. 1.
  2005'de de puanı en yüksek tıp fakültesi ünvanını devretmemiş,5yıl kadar(4yıl üstüste)avrupa'nın en iyi çocuk hastanesi ünvanını alan,Türkiye'de md-phd eğitimini veren tek tıp fakültesi.eğitiminin ankara tıp fakültesi kadar zor olmadığı söylenir. (bkz: hacettepeye girilmez ankaradan çıkılmaz)**
  3 ... kkkcrazy
 2. 2.
  girmenin zor, mezun olmanınsa kolay oluğu söylenen fakülte
  1 -2 ... niedy
 3. 3.
  hacettepe tıp öğrencisi her sabah erkenden kalkar ve büyük ihtimalle sabah 8.40 da olan derse yetişmeye çalışır.öğlene kadar 4 saat teorik ders neticesi stres atmak! mantığıyla bir yemek yer,eğer zamandan tasarruf etmek istiyorsa öğlen arası fotokopi işlerini bitirir akşama arzu ya da öztürk fotokopiye gitme sorunu olmaz.oldukça mantıklıdır.he,öğleden sonranın sunumlarının fotokopilerini de beklemek isteyen ultrainek takım akşamı tercih eder.Akşam fotokopicilerin içi emekli maaş kuyruğundan beter bir kuyruk barındırır.Kuyrukta fotokopş beklerken de zaman kaybedilmez ve herkes birbiriyle ders muhabbetine girer.Ayrıca dün hiç ders çalışamadıklarını,bilmem ne kadar konularının eksik olduğunu,komiteye az kaldığını,dün erken uyuyup bir şey yapamadıklarını vesaire tüm kalabalığa duyurma ihtiyacıyla konuşurlar.
  Ne zaman ki not alınır,sonra parayı ödeme çilesi başlar.bu periyodu da başarıyla atlatan öğrenci kişilik artık gönül rahatıyla evine döner.
  5 -2 ... namaste
 4. 4.
  Eziyet,bunalim,komite,lab,bi daha komite,cifte dikis hirs,ask ve ihtiras pembe dizi kivaminda...
  4 ... narcissa
 5. 5.
  özellikle anadolu ve fen liselerinde, herkezi geçme hırsı olan, okulunda mütemadiyen çok iyi notlar alan, her sınav sonrası 0 alcam diyip 90 alan öğrenci olması muhtemel, ego problemi yaşayan tiplerin, nereyi kazanmak istiyorsun sorusuna verdikleri tek cevap. hacettepe tıp. yanlız çevremden aldığım duyumlara göre, hiçte bu tip öğrenciler barındırmayan gayet kafa elemanlara sahip fakülteymişte aynı zamanda.

  zaten ben takip ediyorum 4 yıldır benim lisemden 1. likle mezun olan hiç bir kız * öss de okuldaki en iyi dereceyi alamadı. e genelde o kızlar hacettepe tıp istiyordu. sağlık olsun.

  birde bahsettiğim aynı ekolden, mimar sinan - mimarlık fakültesi var. oda ayrı bir durum.
  2 ... slasher
 6. 6.
  her öğrencisinin inek olduğuna inanılan, dışardan görüldüğü kadar da iyi bir eğitim verdiğine inanmadığım okul.
  4 -1 ... 42084615915626521626735238742
 7. 7.
  doğru adı "hacettepe üniversitesi tıp fakültesi" olan fakülte. (düzeltme işini modlara bırakıyorum).
  türkiye'nin en iyi tıp fakültesi olarak bilinir, aynı üniversitenin hastaneleri de türkiye'nin en iyi hastaneleri olarak. oysa bu yanlıştır. içinde olan biri olarak söyleyebilirim ki hacettepe, kötünün iyisidir.
  1 ... havada bulut
 8. 8.
  (bkz: marka)
  ... freud
 9. 9.
  gelirgelmez kuyrukla tanıştığınız yer. önce yurda kayıt kuyruğuyla başlar, hazırlık okuyorsanız ego kuyruğuyla devam eder, sonra fotokopiyle sürer.
  gelen pişman gelemeyen pişman.
  1 ... 4558
 10. 10.
  otoparkın ortasında olduğunu öğrendiğimiz tıp fakültesi. (bkz: hail and kill)
  ... ajdaranikinyandasi