1. 1.
  sadece çevresindeki insanların belirli bir yaştan sonra kendisine hacı şeklinde hitap etmelerini isteyen hergelelerin ahlaki boyutları üstün yaşam felsefeleridir.
  3 ... martyns
 2. 2.
  (bkz: ucak tuvaletinde sex yapmak)
  3 ... painkiller
 3. 3.
  genelde ihtiyarların hacca gittiğini düşünürsek olma ihtimali az olan durumdur. ama giden istisna bir gençse 1 ayı telafi etmek ister ilk günden.
  2 ... palta
 4. 4.
  eger seks yaptıgı kişi karısı ya da kocası degilse, ki bu dinen yasak ve gunahtır, "ulan nası olsa gidince hepsi temizlenicek, gitmeden sunu da hallediyim de öyle gideyim" mantıgında yapılmıs olması muhtemel eylem
  4 ... dopdop
 5. 5.
  ramazan gelmeden bir iki gün önce arkadaşlarla buluşup içmek gibidir. Ancak, seksi eğer helalliniz ile yapıyorsanız hiçbir günahı yoktur. Aksi takdirde zina zaten haram ve günahtır.
  1 ... maksat muhabbet
 6. 6.
  (bkz: jübile)*
  3 ... muru4xi
 7. 7.
  hac'da seks yapmak günah mı acaba diye düşündüğüm olay. * * *
  2 ... spectracef
 8. 8.
  eğer evlilik yoksa gitmeden önce ne yaparsam kardır mantığı
  1 ... fastangry_x
 9. 9.
  anal seks olmadığı ve nikahlı olduğu sürece problem olmayacak hede.
  3 ... trablus
 10. 10.
  eşi ile yapanlar için gayet normal bir durumdur zira hac döneminde ihram giyildikten sonra hiç bir şekilde tensel temas olamaz. bu eş de olsa yasaktır. içindeki duyguları bastırmak için de kişi hacca gitmeden önce eşi ile istediği gibi vakit geçirebilir.

  araplar için de aynı durum sözkonusudur. orasının arabistan, mekke, medine olması değildir bu konuda önemli olan. dönemin hac döenmi olması ve kişinin de hac görevini ifa etmesidir önemli olanı.
  ... brhmbl