1. 1.
  Yok öyle bir dünya .
  Herşey kayıt altında.
  -1 ... cok erken oten horoz
 2. 2.
  Suudi Arabistan para kazanınca günahlar gidiyor yani ilginç.
  -1 ... gokkurt
 3. 3.
  şaka maka böyle düşünen andavallar var.
  -1 ... annesininminikkusu
 4. 4.
  Yaşlanınca düşünüyorum ama bir yandan da kalleş araplara para kazandırmak istemiyorum.
  -1 ... turkmen begi
 5. 5.
  Para harcamanıza gerek yok eeyy müminler, her boku yedikten sonra berat kandilini görürseniz yine günahlar sıfırlanıyor.
  1 ... golgebeyi
 6. 6.
  Müjde mükafat ve ceza azap bildiren ayetlere iman etmek gibi, bu nevi hadislere de iman şarttır. iman etmeyen ve dinsiz olanları ayırın bi kenara. Lafımız onlara değil. Kalanlara gelince;

  Vadetmiş. Affedecek olan allah (c.c.) kardeşim sana ne oluyor ? Herkesin hesabı kendine. Sen kendi hesabını kitabını bitirdin de sıra başkasına mı geldi ? Evet helal mal ile kabul edilmiş bir haccın mükafatı günahların affıdır. Biz herkesin bu şartlarda olduğuna hüsnü zann ederiz. Tafsilatını allah bilir bize ne ? Hatta müzdelife vakfesinde kul haklarını da cenabı hakk üzerine alarak affeder. Hakların karşılığını da allah bizzat kıyamet günü kendisi ödeyecektir. inandık ve iman ettik. Şeksiz ve şüphesiz. Fakat bununla iş bitmiyor ki. Haccdan sonra hayat devam ediyor. Tabi imtihan da. Aynı günahlara dönme. Terk et. Tevbe et. Bak ne güzel temizlendin. Yapma kardeş. Haccına yakışır şekilde davran. Sen hacısın artık kendine, dinine laf söyletme.
  ... gazeloglu