1. 1.
  tacizin yeri ve zamanının olmadığını gösteren olay.

  hac sırasında örtülü olmalarına rağmen, hani bazılarının yok mini etek yok dar giyim diye tutturduğu türden olmadığı halde pek çok kadın tacize uğruyor.

  twitter'da başlayan bir kampanyayla kadınlar hac ve umre sırasında başlarına gelen taciz olaylarını anlatıyor.

  http://sendika62.org/2018...acizden-korumuyor-473985/
  18 -8 ... system error
 2. 2.
  her fırsatta kadınla erkeğin yan yana gelmesine karşı duran islam aleminin hac yaparken buna bir çözüm bulmaması ilginç. sonuçta kalabalık bir alan var orada ve insanlar birbirine sürtüyor. hal böyle olunca birilerinin kötü niyetli hareketlere bürünmesi, hiç aklında yokken bunun aklına gelmesi de olağan durumdur. tam günah çıkartacağım derken öndeki kadının kalçalarını avuçlayacak sevap günah dengesi sarsılacak.
  acilen bir çözüm bulunmalı.
  4 -9 ... crux ansata
 3. 3.
  Valla benim bir arkadaşım karısıyla hacca gitti. Döndükten sonra Araplardan nefret etti, dinini sorgulamaya başladı. Karısı ise o bugün psikolog psikolog dolaşıyor.
  12 -1 ... varuna
 4. 4.
  Kadın erkek karışık ibadet saçmalık zaten. En azından tavafı ayrı yapılmalı.
  -1 ... kalahari 1
 5. 5.
  Araplar resmen rezil. kuranı bile yastık niyetine kullanıyorlar. Daha sonra elbisesi leş gibi namaz kılıyorlar. Sakat toplum olmaya başladılar iyice.
  7 -1 ... kale3112
 6. 6.
  sadece taciz mi?
  kacırılıp 27 yıl boyunca alı konulan bile var.
  hac sırasında tacize uğrayan kadınlar

  iyi ki hac ibadeti türkiye'de değil.
  zira hükümetimiz "taciz var" diye yılbaşı kutlamalarını yasaklıyor. kutsal topraklar bizde olsa bunlar hacı da yasaklardı mazallah.
  7 -1 ... strawberry blonde
 7. 7.
  Haberin sonunda kadına yöneltilen hakaretlere baktım da tam komedi. islami yok etmek istiyormuşta, müslüman erkekleri kotu göstermek istiyormuş falan filan. Ulan mal o yobaz başını avucuna al ve düşün bi "hac, umre tavaf artik her neyse kadınları taciz eden erkekler var burda hakli olan kadınlar" de bir kerecik Ama yookk sen her boku yiyeceksin, tecavüz edeceksin taciz edeceksin kadın da hic bir şey olmamış gibi susacak öyle mi? Hoş zaten susmayana da orospu diyip isin içinden çıkıyorsunuz. Hayat yobaza güzel valla.
  5 -1 ... abaninaltindakisopa
 8. 8.
  o kalabalıkta erkeklerin arasına giren kadın zaten kaşınıyodur.
  1 -4 ... david addison
 9. 9.
  0:00 0:48
  3 ... paganviodio
 10. 10.
  Sen kutsal topraklardasin ya ötesi var mı? birkere islamın şartını yerine getirmeye gitmissin.bu ne perhiz bu ne lahana tursusu derler adama.bunların yaptigi ibadetse bunlar da muslumanim diye geciniyorsa vay halimize.birkez daha anliyoruz ki tacizin kadinin giydigi kiyafetle hicbir alakasi yok.bu erkegin beyni ve vicdani arasinda olan biseydir.boyle yobazlari alıp bir guzel meydan dayağı atacaksın.
  5 ... nerissa