1. 1.
  Bir beyan. Biz türkler şüphesiz ki islam dinine araplardan daha çok hizmet ettik. bu arap dini için tüm dünya ile vuruşlarımız pek meşhurdur. Hatta Yunanistan ve bazı ülkelerde müslüman olan kişilere türkleşmiş bile derler. Bundan dolayı hac gelirleri bizim olmalıdır. Mekke ve medine ilhak edilmeli, gerekirse Kabe Türkiye'ye taşınmalıdır.
  1 ... yamyam balagonda adami
 2. 2.
  Saçma bir beyandır kanımca. Zira sormazlar mı '' Meryem Ana Kilisesi'ni ne kadar korudun , yaklaşık 100 yıl hristiyan krallığı hükümdarlığında kalmış Hatay' ın tanıtımı için ne yatırım yaptın , Hristiyan dünyasının en önemli tartışmalarının yaşandığı ( isa Mesih mi insan mı -hristiyanlığın temelini oluşturan teslis inancının oluşması ve genel kabul görecek incil'lerin seçimi) iznik Konsülü nü ne kadar tanıttın Dünya ya ? Ulan tüm dünya nın adını bildiği Noel Baba diye bilinen şahıs Antalyalı , Antalya yı ne kadar tanıttın dünyaya da kalkmış Hac gelirlerini talep ediyorsun zındık diye sorar bence. Ve sormalılar haklılar çünkü...Dünyanın en eski yerleşim yeri Göbeklitepe bile bu topraklarda. Bizim üniversiteler bol bknz lı tezleri kabul ede dursun elin oğlu ingiltere den amerika dan gelip araştırma yapıyor. Bu kadar tarih ve turizm dolu bir ülkedeki potansiyeli hareket ettiremeyen bir toplum Mekke ye ne değer katacak Medine ye ne değer katacak ki ! Hac gelirleri de önce hazine kasasına girer sonra bilmem ne ödeneği olarak hooop gider. Yani o gelirler bizim olmaz. Hanedanın olur - anladın sen onu.
  ... orestias
 3. 3.
  mekke ve medine'ye savaş açıp türkiye topraklarına katmalıyız bizim ülkemiz islam coğrafyasının en batılı ülkesidir bu nedenden dolayı kendi aramızdan bir peygamber çıkartıp bizim ülkemize hacıları davet etmeliyiz.
  ... emrekanat12