1. 1.
  Evet efendim. Biraz mantıklı düşünüldüğü zaman hacı sabancı'nın kasetin komplo olması ve buna bağlı olarak da hacı sabancı gibi bir iş adamının da Esra gibi karakterle ilişkisi olmadığı gerçeğidir.

  Şimdi kaset de sabancı nın yüzünü görüyor muyuz hayır, konuşmasını duyuyor muyuz hayır. Madem ciciş Esra nın karşısında hacı vardı neden elinde telefon varken hacıyı çekmedi. Hadi diyelim videoyu hacı çekti. Yahu bu adam deli mi kendini ifşa edecek. Bir orospu ile yaptıklarını telefona çekecek. Neden başını belaya soksun. Hiçbir digital verinin silinmeyeceğini bilmiyor mu bu adam. Ve bunu bildiği halde izin verir mi kendisinin kayıda alınmasına.

  Siz bu kadar zengin olsanız böyle bir risk alır mısınız. O telefonu kırıp atmaZ mısınız. He birde video ortasından bi adam geçiyor. Sanıyor musunuz ki birde toplu seks partisini kayıda alacak kadar

  Fakirler rahatsızlık duyabilir ama bence hacının ciciş ile uzaktan yakından ilişkisi yoktur selamı bile yoktur. Zaten olsa yüzünü görürdük mutlaka.

  Türkiye'nin en zengin iş adamı olan hacı sabancı nın ciciş Esra ile ilişkisi olmadığı gerçeğidir.
  1 -1 ... omrum tribunlerde gecti
 2. 2.
  bu gerçek bize hayatta ne gibi faydalar sağlayacak peki?
  4 -1 ... asilsen
 3. 3.
  Zaten videoda hacı Sabancı’ya gönderme var. Direkt orda olmadığı bariz belli.

  Yani, yukarıdaki entry ve başlık biraz boş beleş olmuş.
  1 ... odysseus
 4. 4.
  Gömüp geçiyordur. ilişki. Hacı para veriyor, esraya gömüyor. Düşünmeye gerek yok. Kendi mal ama malı güzel. Paran olsa sende yaparsın. Başka birini götürürsün ama götürürsün.
  ... gazap86