1. 1.
  Dayak yediği ile kalmıştır.

  https://youtu.be/A_J9TYCZN7I
  -1 ... mbappe for president
 2. 2.
  ayıp etmiştir...

  motorcuların yüz karasıdır...
  -1 ... uzay muhtari
 3. 3.
  Motorcuların kafasına go pro takıp kendini trafik müfettişi sanmaları da baydı artık.

  Kardeşim yoğun trafikte hepimizin başına geliyor, yeşilde geçiyorsun ama trafik sıkışık olduğu için kavşaktayken senin yönün kırmızı diğer yöne yeşil yanıyor. Hadi sen motorsun geçersin de oradaki araçlar kavşakta araba varken nasıl geçecek? o araç şöförü kavşakta beklese trafiği zaten kitleyecek.

  ekşi sözlükte de açılmış bu konu, herkes adama küfür etmiş ama bence motorcu suçludur. o adamın kırmızıda geçmediği, kırmızıya kavşakta yakalandığı çok belli. motorcu Adam olsa kavşağın boşalmasını bekler, sonra geçerdi.
  2 -1 ... iplerini koparan kukla
 4. 3.
  öncelikle kırmızı ışık konusunda dayı yüz yüz haklı. çünkü dayı kırmızı ışığın 20 30 metre kadar ilerisinde. dolayısıyla burdan hareketle kırmızı ışığa yakalanmadığını ve mevcut motorlu aracında geçenleri beklemesi gerekirdi. fakat motorlu arkdaş bunu beklemeyerek alelacele geçmek isterken önündeki araca çarpmış. araç sahibi ise ortada büyütülecek bir sebep yokken ki görüntüden anladığım kadarıyla motorcunun karısına vurmak gibi bir müdahelesi olamamasına karşın araç sahibi motorcuyu darp etmiş. bu noktada da motorcu haklı.
  1 ... rebel12