1. 1.
    Bugün hdp karşıtlığı üzerinden teröre karşı sözde milli tepki koyduklarına yönelik algı Kasanların 6-7 sene önce yedikleri halt.

Geçen yine yerli ve milliler... yersen.
    8 -1 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Bunlar hep yanlış hareketler.
    2 ... kalahari 1
  3. 3.
    (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
    5 ... alpertunna
  4. 4.
    çözüm süreci ayağına türk milletine ve şehitlere atılmış en büyük kazıktır.
    11 -2 ... kafam bir milyon
  5. 5.
    bu devletin savcılarını mevsimlik işci arabalarıyla habura taşıdılar. tarih sizin yazdığınız gibi okunmayacak..
    12 ... kutsal cezmi
  6. 6.
    Orospu çocuklarının işidir.
    5 ... komutan amina logar
  7. 7.
    Akp,MHP ile birleşip millileşti ha lan mhp denen parti amerika tarafından kurdurulup yönetilen bir parti cia ajanı ruzi nazar ile mhp ilişkelerine bir bakın bakalım ne çıkacak.
    1 -1 ... ebu zindik
  8. 8.
    ankara istanbul arası yürüyüşte teröriste davul zurna çaldırmayla kapışacak olan eylemdir.
    -2 ... masklavi
  9. 9.
    bugün hdp ışık yaksın mecliste ve seçimlerde hayataın diğer alanlarında akp'yi destekliyoruz artık desinhdp ,akp ve mhp evet mhp anında kanka olurlar ..

olmayacak iş değilde ,elli kere yazdık demirtaş için ,pkk'lı değil kürt milli burjuvasıdır diey sonuç, demirtaş bizzat hdp terafından tu kaka ilan edildi.

bunlara defalarca hdp ve öncüllerine oy vermiş biri olarak yazıyorum.

kürt hareketi bir burjuva devrimci hareketi haline gelmiştir bu demektir ki türkiye'de ki burjuvazi ile uzlaşır çelişkleri vardır. yarın masaya oturularsa ben şaşırmam ama akp ve mhp'ye oy verenlermaalesef şaşışır şaşırdığı gibi de gider yine oy verir..

sağın mantığı budur , bok at izi kalsın.

belki dış bir konu ama ,bakın sözlükte ki tek bir akp ve mhp destekçisi gerici ve faşistler telekom sougunundan söz ediyorlar mı.

yine sözlük için yazıyorum ,bu sözlükte ki sağcı moderatörler dahil sağcı üye /yazarın %98',inin zekası düşük güce tapan dinini milliyetimne yabancı on kuruş için milletini vatanınıunutacak tipler.
    kaç yıl oldu merasimle karşılandı salim müslim ankara'da sor zekası düşük sağcıya aaaa olur mu yalan,der.
    bunlar böyle maalesef ıslah olmazlar ..
    3 -1 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    bakana göre anayasa'yı ihlal etmemiştir.
    ama andımız anayasayı ihlal etmektedir.
    milletin aklıyla oynuyorlar.
    2 ... kafam bir milyon