bugün

sırtında depresyon hırkası; bir hırka bir lokma felsefesini benimsemiş ve bundan zevk alan insandır. ilgi çekmek içindir**
Göksel* ve feridun düzağaç* adlı şarkıcılar bu konuda güzide eserler vererek durumu özetlemiştir.Başka da ekleyecek bir şey bırakmamışlardır.
(bkz: distimi)
bursa'da bu tarz kızlar belirli mekanlarda bulunmaktadırlar.ilgilenenler için
(bkz: arap şükrü)
(bkz: 60 s)
bu tipleri kendi haline bırakacaksınız.yakan buruşmuş dersiniz elbisem çirkin diye,alnında sivilce var dersiniz,ben çok çirkinim diye ağlarlar,tam dayaklıktırlar.

(bkz: anladın sen)
başka türlü ilgi çekemeyeceğinden emin olan kız kişilik.
dayak isteyen kızdır. bir güzel sopadan geçirildikten sonra depresyondan çıkıp çıkmadığı sorulur. yanıt olarak he çıktım diyorsa elleşilmez. ama çıkmama belirtileri sergiliyorsa çok acıtmadan dövülebilir. tabii ki bu uygulama sözlük bayanları için değildir. onları ayrı tutmak gerekir.
(bkz: ergen sorunları)
platonik aşktan kurtulamayan kız...
2000li yıllarla beraber hayatımızın -coca cola kadar- vazgeçilmezlerinden olmuşlardır.
o kadar olağandır ki artık onların depresyonu, aksi bir durum endişe yaratır.
bir mutasyonun ürünüdürler.
depresyonun kızdan çıkmasıyla sonuçlanacak durum.
bu tiplerin genel özelliği depresyonda olduklarında hiç birşey yapmamalarıdır(yapamamaları değil)
hiçbirşey yapmamak da en kolayıdır zaten.
yine genellikle para pul sorunları yoktur. hep canları sıkılır.
-aşkım dışarı çıkalım mı?
-istemiyorum, ama evde de durmak istemiyorum.
-balkona çıkalım?
-istemiyorum ama burası da çok havasız
-bahçeye çıkıp oturalım?
-bahçeye çıkmak istemiyorum.
-dama çıkalım?!
-ya off istemiyorum,hiç bişey yapasım gelmiyor ama çok sıkılıyorum

böle uzar gider bu. olan da bu hatunla hala birlikte olan adama olur.
yazıktır..
şımarıklıktan ne yapacağını bilemeyen kız.

yada kızılcık sopasını her daim bulundurmalı dediğim babanın kızı.
kendisine rahat batan kız modeli.
(bkz: focus olmaya çalımak)
insanı yoran kız tipidir. üstüne:
(bkz: habire hasta ya da yorgun olan kız)
(bkz: bu kızın sevgili olması)
(bkz: sürekli ya sabır çeken sevgilisi)
(bkz: salak olmak)
(bkz: dostlar sağolsun) *
(bkz: bulamazsın benim gibi seveni) *
Sonu Pek hayra alamet olmayan kızdır.
hep mutluluk arayışında olandır. Başına hep kötü şeyler geldiğini düşünendir. Halbuki çevresindeki güzelliklere bakıp kendini toplaması silkilip ayağa kalkması gerekmektedir. Ne gerek vardır depresyona üzülmeyedir.
nefret ettiğim insan özelliğidir. sadece kızlara has da değil üstelik. arkadaşım, bahtsız bedevi bile her an depresyonda olamaz yahu. hele ergenler.. allahım allahım sanarsın ki dünyanın yükünü taşıyor. arada gülün, eğlenin. yüz kaslarınız çalışsın. converse'i ayağından, damalı pantolonu kıçından alınmış emo triplerine girmeyin.
(bkz: depresyona kombine almak)
halk arasında melankolik olarak adlandırılan tiplerdir.polyanna'yı bile bunalıma sokabilicek kapasitye sahip olmaları apayrı özellikleri arasındadır.*
bir çok kere aldatılmış kızdır.
depresyon değil, durumları aşırı derecede şımarıklıktır. aslında bir psikanaliz yapsanız kesinlikle güven eksikliği çıkacaktır.
nefret ettiğim kızdır. arkadaşım, bahtsız bedevi bile her an depresyonda olamaz yahu. hele ergenler... allahım allahım sanarsın ki dünyanın yükünü taşıyor. arada gülün, eğlenin. yüz kaslarınız çalışsın. converse i ayağından, damalı pantolonu kıçından alınmış emo triplerine girmeyin.

bu tiplerin canı dayak istiyordur muhtemelen. eşeği suya göndermek, akabinde icraate başlamak en güzel antidepresan olacaktır...