1. 1.
  klavuzu fatih altaylı olanın burnu testereye yakın olurmuş demekten kendimi alamayacağım tırt gazatenin tırt haberi abi abla nın kafasını kesiyor bu manşetten bak bunla kesti etiketi de üstünde biz bulduk iyiki kesmiş tarzı haber yapıyor büyük haber 3. sayfa vardı eskiden böyle haberleri oraya koyarlardı . şimdi herhalde testere firması sponsor olmuş.
  1 ... kitapsiz kitap hirsizi
 2. 2.
  haber yapıcam diye işin bokunu çıkarmasıdır.
  bunu gören bir insan şahsen ben etkilendim ( küfretmeye başladım ). ama bu gazeteyi 2 yaşında çocukta görüyor. ergen çocukta belki ben idrak edebilirim ama idrak edemeyip kendine vazife çıkaracak insanlar var. gözümle gördüğüm bir kaç olay nacak ile adamları kovalayan insanlar gördüm, döner bıçaklarını hiç çekinmeden vuranları gördüm, kafası yarıldığı halde kemerle saldıran insanlar gördüm. bir yol gösteriyorsunuz bakın testere ilede güzel kesiliyormuş gibisinden.
  3 -1 ... wreker
 3. 3.
  genel yayın yönetmeni fatih altaylı olunca pek şaşırılmayacak durum. birde bu gazete çıktığından beri şu kadar sattık biz buyuz biz diğerleri gibi değiliz diye kıçını yırtıyor. kıçını yırtan bir gazeteyle ancak kıç silinir.
  4 -1 ... patlak fermuar
 4. 4.
  (bkz: medyanın münevver karabulut cinayeti fetişi/#5377550)
  1 ... mystic queen
 5. 5.
  bizim medyamıza özgü bir başka rezillik. bir de ''işte o testere'' diye başlık atmış aşşağılık herifler.
  3 -1 ... olursemkantinegelmeistemem
 6. 6.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  1 ... neden ben
 7. 7.
  bir aralar star gazetesinin ifa ettiği vazifeyi yerine getiren habertürk'ün yayınladığı fotoğraf.
  (bkz: işte o an)
  (bkz: bu haber tv de yok sadece star da)
  -1 ... dilefgar
 8. 8.
  diğer haber sitelerininde övdüğü olaydır, gazetecilik başarısı, olayın peşini bırakmayan haberturk te hede hödü. yaramıza kaya tuzu basıyorsunuz efendiler...
  2 -1 ... bekido
 9. 9.
  habercilik etiği ile bağdaşmayan bir fotoğraf. ve sanırım katil zanlısının bu kadar uzun süredir bulunmaması üzerine zıvanadan çıkarak kafa göz dalmıştır habertürk bu testereyi ve zanlının babasının teşhis fotoğrafını yayınlayarak. zanlı bulunmadığı sürece garipoğlu ailesinin gün yüzü göreceğini pek sanmıyorum.
  2 ... cehenneme dokulen irmak
 10. 10.
  yeni yayına başlayan habertürk gazetesinin, haber olarak bir cinayet de kullanılan suç aletinin resminin basılması haberi. ne derecede doğrudur düşünülmesi gerekir.
  ... hildeshaym