bugün

don atletle evin erkek bireylerini, sütyensiz, meme uçlu evin bayan bireylerini yakalama olasılığı oldukça yüksek misafirdir.
En nefret ettiğim durumlardan birine sebep olan misafirdir. Siz rahat rahat ev halinize bürünmüşsünüz, ev de çok dağınık olmasa da kendi halinde, sonra kapı çalıyor bir de bakıyorsunuz "biz geldiiiiik!" nidaları... Hayır gelme demiyorum ama bi haber ver.
Yastık, pike, manikür seti üçlüsü ve salona yayılmış bir adet beni karşısında bulacak olan misafirdir. Açmam ki kapıyı, evde yokum derim. Bassın bassın gitsin hıh.
an itibariyle odamda ölü taklidi yapmamın müsesibibi densizdir.
Habersiz gelebildiğine göre, samimiyet en üst safhadadır.
Herkesin, evine, habersiz de gelebilecek kadar yakın birkaç insanı olmalıdır.
Yoldaş gibi, can gibi, canan gibi.
Götelektir afedersiniz. Öyle akraba olsa neyse de bunlar çok sinir bozuyor aq. Bana kalsa eve almam da işte diğer bireyler var..
süpürülmemiş yere oturmayı göze almıştır.
sevmem . kim ne derse desin sevmem ki bu dertten aşırı mustaribim.
eşimin ailesi ölesiye bunalttı beni. gece 01.30' da çat diye kapı çalar. sabahın 05'inde kayın pederimin geldiğini bilirim "ışığı açık görünce uyumadığınızı anladım, bende uyuyamadım" bahanesiyle. ne güzel dünya. gelmeyin kardeşim. kimse kimsenin evine pat diye gitmesin. ben zırt pırt üstümü başımı değiştirmek zorunda mıyım?
Geleceğini bir saat önceden haber verirler. Ben böyle bişey görmedim ya öyle sinirleniyorum ki böyle her yedikleri lokmadan sonra boğazınızda kalsın diyorum. Biraz düşünceli olmak lazım belki ben bu sabah ailecek kahvaltı yapıcam ne geliyonuz.
pazar günü kabusu.
yol yordam bilmeyen, düşüncesiz misafirdir. kapıyı çalar, olur da açmazsanız telefonla tacize başlar.
Öncelikle kapının deliğinden bakılır.

Sırasıyla; kadın değil, haber vermemiş, elleri boş, çok samimiyetimiz yok, kafa skici, su gibi alkol tüketici, kalkmak bilmez.. Ee ben bu piçkurusunu nasıl alayım eve. hemen koşarak telefonu sessize alırız. Çünkü açmayınca arar bu yavşak. çağrısına cevap alamayınca sanki bir şey değişir gibi whatsapp ile de bir şeyler yazar. Sakın bakma.. görüldü falan yanarız.. kapıda biraz daha bekler sonra saatin geç olduğunun farkında olduğu için daha fazla zile basmaz ve gider. Umarım bir daha gelmez. önlem için telefon gece boyu sessizde kalmalı. Zira kapıya gelip deneme yapabilir..
Görgüsüzlüğün daniskası. Böyle bir arkadaşım veya akrabam olmadı, olamaz da. Bir insanın böyle davranmasına asla izin vermedim. Samimiyet bu değil amk.
Üç misafir habersiz gelir.ecel,kader,rızk.