1. 1.
  -Başbakanın "israil döllü" saldırısı ve saldırıya uğrayan vatandaşın ezberletilmiş açıklaması!
  -Enerji bakanın saçma sapan kelime oyunları; "şuan da hesaplarımıza göre 3 vatandaşımıza daha ulaşmayı bekliyoruz" dedikten sonra kendisine cesetlerin yandığı iddaası soruluyor. "Şuan yangın olan bölüme ulaştık ve yangın söndüğü için çallşmalar kolaylaştı. Son çıkarılan 3 kişinin tespiti için rapor ve DNA testine ihtiyaç duyuluyor. TAHMiNiM iLERLEYEN ZAMANLAR DA DNA TESTiNE DAHA ÇOK iHTiYAÇ DUYULCAK" 17.05.14 saat 01:00 sularında ki açıklaması.
  -Cemil Çiçek'in kulağımızla duyup gözümüzle gördüğümüz diyalogları ve olayları insanları aptal yerine koyup yok sayması.
  -Korumaların tuttuğu vatandaşı tekmeleyen malum şahsın; "2 kare fotoğrafın sınırlı bir delil olduğunu bildiği için darp raporu alıp yurt dışına kaçması ve mağduru oynaması."
  Alenen vatandaşla maytap geçip aptal yerine koyuyorlar. inanlar aptaldır zaten de bizi de onların yerine koymalarıdır..
  5 ... bananamekalmamis
 2. 2.
  Bugünlerde çok doğaldır. Hatta 2 gündür aynı gömleği giyiyorum diyen zatı, yumruklu tekmeli boş bakan ve tasmalılarını bir kaşık suda fln. Anladınız beni.durumudur.
  5 ... antipsikotik
 3. 3.
  Aglama krizi ve çaresizlikten ayrıca tayyipi görüp de bir şey yapamamaktan ötürü gelen kriz.
  4 ... fiyonag
 4. 4.
  Sonradan hatırladım; Soma işletme müdürünün kelime oyunu yapması.
  - Yaşam odası var mıydı? Sorusuna:
  + Yaşam kaçış noktası var. Diyerek kendince kafa bulandırmaya çalışması. Israr edilmesi üzerine ;
  Yaşam odası olarak belirlenen yerde yaşam kaçış noktası olduğunu ve aynı şey olduğunu söylüyor. Daha sonra diğer herif "yaşam odası olsa da faydası olmaz herhangi benzeri kaza da toprağın oraya ulaşımı engeller" diyor. Adama sorarlar madem bunu biliyorsunuz neden farklı seçenek aramıyorsunuz? Zaten Soma maden işletme müdürünün basın toplantısını internetten bulup izleyin (eğer izlemediyseniz) nasıl bir çaba içinde olduklarını anlarsınız. Bundan sonrasında olaylar şöyle gelişecek;
  Yüzlerce insanımız içerde yandı ve naaşlarına dahi bulamayacaklar. Bir de diyo ki; "Müdahale ettik yangın başlangıcın da 300 küsür kişiyi kurtardık içerde 18 kişi var". Yalanınızı sikiyim! insanlar kül oldu içerde, devlet bütün basın organlarını elinde tutuyor ve bu insanların ailelerinin sesini kimse duyurmayacak. 5 yaşında ki çocuğa anlatsan inanmaz bunların söylediklerine ama milleti aptal yerine koyup "talihsiz bir kaza" süsü verip işlerine devam edecekler.
  Bunlar insan değil bizi de kendileri gibi sanıyorlar.
  3 ... bananamekalmamis
 5. 5.
  fox haber izlerseniz yüzde yüz garantilidir. adamların tek derdi toplumun psikolojisini bozmak. ana haber bültenleri bile abuk subuk haberlerle dolu.
  1 -1 ... donato
 6. 6.
  halk tv izlerseniz hele bu krizler daha da artacaktır. zira gerçekleri en fazla ordan haber alabiliyoruz.
  2 ... we need to talk about me
 7. 7.
  her seferinde aklıma aynı sahnenin gelmesine sebebiyet veren ruh hali. kendimden korkuyorum bir gün gerçek olacak diye:
  http://alkislarlayasiyoru...60/ciplak-vatandas-cinnet

  (bkz: şener şen cinneti)
  (bkz: çıplak vatandaş)
  1 ... obsesif pollyanna
 8. 8.
  haberleri yandaş olmayan medyadan dinlerseniz kombo sinir krizleri geçirmenize neden olacaktır. izlemek istemiyorum ama izlemeden de olmuyor okuyayım diyorum oda olmuyor.

  ne diyeyim erkenden yaşlanacağız.
  1 ... the wattersons