bugün

doğru yolda olan insandır. nasıl olsa hayati önem taşıyan gelişmeler internete de düşmektedir. kaybı olmaz kazancı olur.
yıllarca ülkenin saçma, üzücü ve iğrenç gündemlerinden bıkmış insandır, benimdir o. o kadar boş ve yandaş bir habercilik var ki, izlemek pek içimden gelmiyor açıkçası. en basitinden her sene kışın gelmesi en önemli haber oluyor lan bu ülkede, böyle bi makara var mı amk? önce sıcak bir gündem başbakan bugün naptı, sonra çok normal bir şeymiş gibi bir kaç şehit haberi, o acılı insanların en acılı anlarını kaydederler arsızca, sonra bir kaç tecavüz ve cinnet haberi, sonra kış geldi istanbul beyaza büründü hoppaa, düşüp kayan adamların videoları, son olarak da internetin en çok tıklanan videoları! bu ne amk bu ne? burası koskocaman bir tımarhane kim ne derse desin!
gündemi takip etmeyen, eli işte gözü oynaşta, baba parası yiyen, gayet rahat, vurdumduymaz, içi boş teneke insandır.
Akıllı insandır. Haber demek , baş ağrısı demektir. Evet.
94lüyüm davos meselesinde bi kapattım haberleri, daha da izlemedim. erken uyanmışım.
günümüzde haber kuşağında bir çöplükte bulamayacağınız kadar pis işler yapıp halka servis ederler hâliyle maruz kalmamak en mantıklısıdır.
özellikle haber kanalları kanser gibidir. haberlerin ihtivası gereği insanları agresif tavırlara sevk eder. uzak durun sakinlik sizin olsun.
Haber sitelerinden yada mobil uygulamalardan haber takip eden insan olabilir şüphesiz..
Hiç bir şekilde kulağıma gelmedikçe haber takip etmiyorum çünkü psikolojimi bozuyor arkadaş! Hiç mi güzel, neşeli bir haber olmaz..
olumlu bir şey beklemediği ve pozitif bir haber alamayacağı için zaten hali hazırdaki yorucu ve yıpratıcı hayat mücadelesinde yeni kesikler almak istemeyen zeki biridir. saygı duyarım ve katılırım.
güncel Önemli Başlıklar