bugün

Haber 7 kanal 7 atv a haber bunlarda yüz aramak da afedersin çok büyük iyimserlik be..kaldı mı böyle iyimser insanlar. .
olum siz manyak misiniz ? kafayi mi cizdiniz ? ne suçu var haber kanallarinin ?

bak şimdi haber ne içindir ? haber halkı aydınlatmak içindir, basın mensubu bu yüzden kutsaldır ve ekstra haklara sahiptir.

şimdi bu bilgi elde dursun, peki hükümeti kim seçiyor ? Bu halk değil mi ?

basının aydinlatmakla mükellef olduğu halk hükümet için "çalıyor ama çalışıyor" diyor, "çalıyorsa da benden çalıyor sana ne" diyor, diyor da diyor. şimdi bu bahsettiğin kanallar bu halkın nesini aydinlatsin ? lan adam zaten "çalıyor biliyorum ama benim icin sorun degil ben erzak yardımıma bakarim" diyor, ne yapacaksin aq prompter ı götüne mi sokacaksın adamın anlasın diye.

simdi sen haber kanali sahibi olsan, basin mensubu olsan gercekleri anlatır mısın ? adam zaten biliyor gerçekleri, aptal değil yani hepsi görüyor, bilerek ve isteyerek ülkeyi bu insanlara peşkeş çekiyorlar. bu utanmaz pervasız kitleye bu haber kanalları doğruyu söylese ne olur ?

farzet ki tayyip Erdoğan aleyhine yazıyor tüm yazarlar, tüm haber kanalları, ne degisecek ? adam diyecek ki "bunlar fetocu, bunlar pkk" hop herkes tekrar tayyipci olacak.

bu sefer bu kitle senin üstüne gelecek, iktidar senin üstüne gelecek, ister atv ol ister kanal d ol 1 sene içinde yerel kanal gibi olursun o hale getirirler seni. basin mensuplarinin falan hiç şansı yok zaten, tutuklanmadan özgür yasayabilen varsa kendini şanslı saymalı.

velhasıl bunlara kizmayin, adamlar kendilerini kurtarmaya çalışıyor hepsi bu, bunda kizilacak bir şey göremiyorum hepsi gayet lüks bir yaşam sürüyor toplum ortalamasına nazaran, demek ki doğru yoldalar.

asıl açlıktan nefesi kokan, 50 liralik erzak yardimi icin oy satanlar utanmaz.

asıl "ulan niye ben gecekondudan hallice yerde yasiyorum da o adam sarayda yaşıyor, ben bi apartman dairesinde yasasam o da daha az lüks bir villada yasasa olmaz mi" diye sormayanlar utanmaz.

haberlerin bir suçu yok gencler, bu millet hem utanmaz hem uyanmaz.
güncel Önemli Başlıklar