bugün

eziklikte son nokta olduklarını söyleyebilirim. haklarında iki satır yazmak bile can sıkıcı. offf, nasıl midesiz insanlar var memlekette ya?
zall kiz dusurmus seklinde bir topice sahiptir.
bu ne lan, sözlük desen değil, medya eteği çakması desen o da değil... ama komik lan, eğlenceli, biraz okuyup geliyorum...*
sabah gazetesi ilk kurulduğunda direkt olarak manşetten hürriyet gazetesine dalmıştı. hürriyet gazetesi hakkında bir sürü ipe sapa gelmez haber yapıp ilgi uyandırmaya çalışmıştı. bunda da başarılı olmuştu. sabah'ın bu hareketine cevap veren hürriyet ise sabahın ekmeğine yağ sürmüş, sabah hemen kurulduktan sonra göreceli bir popülerliğe varmıştı.

sanırım bu haber sözlükteki arkadaşların yaptığı da bu. ama bir fark var. bu arkadaşların ağzı çok bozuk. uludağ sözlüğe bir sürü ipe sapa gelmez yorum yazıp küfür etmişler.
(bkz: bu ne lan)
forum tadında sözlük. adamlar muhabbet ediyor.*
"sozum size uludagsozlukculer osurukla dalga gecenin osuruk kadar akli yoktur" gibi bir başlık açan sozluk. sanırım var oluş nedenleri uludagsozluk'e laf geçirmek, başka bir dertleri yok. ve yine sanırım uludagsozluk'ten atılmış bir kaç yazarın sırf hırs için kurduğu bir oluşum.

not: "sozum size habersozlukculer, yazın ulan yazın, benim içinde birkaç birşey yazında eğlenelim".
ne işe yaradığını anlamadığım sözlük oluşumu gibi, haber sitesi gibi bişey.Ne amaçla yazılar yazılmış hiç bişi anlamadım zaten. 2-3 kendini bilmez paparazzilik mi yapıyor yoksa paparazziler mi onları yapıyor anlamadım. Vardır bu işte bi hikmet diycem ama sanırım hikmet isimli yazarlarıda yoktur bunların. Sadece 1-2 başlık okudum ama halen ne olduğunu kavramaya çalışıyorum. Kavrayamayacağım ben pes ediyorum abi...!
"uludağ sözlük modu benden yazar olmaz ermeni çıktı" başlığının açıldığı ama sonradan silindiği sözlük.
(bkz: küfür sözlük)
klitoris ve ben geldim gibi 2 adet sperm ziyanı kişiyi yazar diye bulunduran sözlük. açtıkları her 10 başlıktan ikisi uludag sozluk ve yazarlarına laf sokuşturmaktan başka gayesi olmayan, varolma nedenleri uludag sozluk olan bir garip şey.

edit: evet, burası gomanistlerin ve din düşmanlarının bulunduğu bir sözlük. tamam mı, rahatladınız mı?
orijinal bir fikir. biraz daha hızlı * ve seçici olursa ikinci ekşi sözlük fenomeni olabilecek sözlük...
bir s.ke yaramaz, boş işlerle uğraşan, gayesiz olarak zamanlarını geçiren üyeleri barındıran oluşum. ya zamanları çok, yada hayatta hiçbir uğraşları yok. burayı takip ettikleri fakat ders alamadıkları da ayrı bir konu zaten.uzun lafın kısası kendilerinin de dahil olmak üzere, herhangi bir bünyenin hiçbir işine yaramayacak sözlük. genede gecenin bir vakti güldürdüler, müteşekkirim.
büyük sözlüklerden* uçurulan yazarların kurduğuna inanılan sözlük. bu şekilde entry girmeye devam ettiğimiz sürece reklamlarını yapmış olacağımız**sözlükcük, sözlükümsü.

edit: yazarları aramızda dolaşmakta ve sözlüğün kalitesini düşürmektedir.
uludag sözlükte haklarında entry yazıldıkça sevinen sözlük; zaten yazarlarının çoğunluğu ya uludag sözlük yazarı ya da silik uludag sözlük yazarı..

haber diye önümüze koyduklarının çoğu uludag sözlük gelişmeleri..

sürekli uludag sözlük tarafından takip edilen bir sözlük, bu durumdan iyi faydalanıyor, zaten haklarında medya eteğinde bile bu kadar uludag sözlük'teki kadar yorum yapılmadı...
nick altı entryleriyle yaran sözlüğümsü, aslında forum denmeli.

kendilerine haberci demeleri ise ayrı bir yarılma konusu.

"haberden nefret etmeyin, nötr olmaya çalı$ın..." yazıyor bir de durum çubuğunda.

http://www.habersozluk.co...cess=word&q=sulukofte

--spoiler--
1. fundacım, sulu köftecim.
(#226) kurt kanunu |06/05/2007 22:15 | |

2. he canım :p
(#228) sulukofte |06/05/2007 22:34 | |

3. bana mantı sözü olan büyüj insan * *
(#231) +cebirsel dusler |06/05/2007 22:51 | |

4. ayıp ettin, sözüm söz yafu ;))
(#344) sulukofte |07/05/2007 22:57 | |
--spoiler--

(bkz: allah ım affet)
üyelerine sınırsız saçmalama özgürlüğü tanıyan magazinel ortam. reklam yapmış gibi olmayayım ama feci de karıkız ortamı varmış. hele selin rumuzlu bir yazarı var ki tamamen terbiyesiz bir karı ve uludağsözlük erkeklerine feci yavşıyo.
bu sitede selin diye bir yazar var. herkese sarkar msn adresimi almis benden izin almadan gecende kamera acim dedi sirani bekle dedim.
bu gece 22.38'de uludağ sözlük'ü sarsacak bir sırrın açıklanağını duyurmuş sözlük. bakalım habercilikleri nasılmış, nasıl sarsacaklar.

http://www.habersozluk.co...anan+cok+onemli+gercek+ne
yarmayan karadeniz fıkraları gibi. okuyunuz, yalandan gülünüz.
uludağ sözlükteki silinen entryleri yayınlayan site. entrylerin yayınlanması için onları tekstilpatronu@hotmail.com ' a göndermek gerekiyor. silinen entryniz varsa yollamaktan çekinmeyin.

http://www.habersozluk.co...+yazarlarina+buyuk+hizmet
msn sorun çıkarttığında alternatif olarak girilip takılınılacak site...komedinin hası..üsteki elemana olur mu ya? diye sorduğunuzda olur gibi cevap alabiliyorsunuz..
(bkz: allahım madem yarattın bari takip et)
uludagsozluk adını frame'inde ne zaman baksanız bir başlığında görebileceginiz, neden diye sormadan okuyunca eğlendiren, yazarken ve sonrasında da extra serbestliğiyle alışık olunmayan duruma getiren oluşum.
* üst statülü insanlarının nicklerinin farklı renk olarak göründüğü sozluk.
aslen haber forum olan saçma olgu.

şu gibi forumsal olaylara rastlamak çok kolaydır:

7. ya xx olm burda yanlış yazmışın

8. konuşma lan hödö
güncel Önemli Başlıklar