bugün

Başlığın tırtıklanmamış hali şöyle: "haber programına seçim analisti diye kebapçı çıkarmak". karaktersiz karakter sınırı sebebiyle böyle oldu.

Neyse efendim. Yine bir a haber klasiği. Daha önce de bilmem ne üniversitesinde profesör diye birini çıkardılar. Öyle bi profesör yoktu. Gta şifresini fetö şifresi diye haber yaptılar.

Şimdi de abd'de seçim analisti diye kebapçı çıkarmışlar. Kuzey koreyle dalga geçiyoruz ama bi farkımız yok.

görsel
Buraya kadar sıkıntı yok, her şey tamam buna mı şaşırdınız denmelik durum.
Hatun ne kadar güzel bakıyor. Yalarun.
Sanırım gerçek işi kebapçılık değil. Gerçekten analist. istihbarat analisti olabilir. Saklı kimlikli olanlardan... Yalnız kebapçı kılığına soktuğumuz analistlerimizi bu kadar kolay ifşa etmesek olmaz mı? Hani hükümet ile olan ilişkilerinden dolayı dikkat çekebilir. *
e n´olcak ki? türkiye eski güreşçiyi isviçre´ye büyükelçi olarak atadı, güreşçiden büyükelçi - hem de isviçre´de aga- yani biraz tecrübe edinsin, diye gönder vietnam´da falan büyükelçilik yapsın, di mi yok- direkt diplomasinin kalbine dünyadaki tek 3 resmi dilli ülkeye büyükelçi gönderdi, ayda da 12 bin euro maaş bağladı. gerçi isviçre´de para birimi frank´tır ama ben euro diye okumuştum, ama 12 bin frank da iyi paradır.

güreşçiden bern büyükelçisi oluyosa, kebapçıdan da analist olur.
güncel Önemli Başlıklar