1. 1.
  şapşal bakışlarıyla yönetimden torpilli olduğunu bağırtan şahsiyet. utangaçtır, efendidir, sigara içmez, okuldan kaçmaz, çalışkandır, kopya çekmez... vs. nedir, bize terstir.. hababam.. güm güm güm..
  1 ... sour cherry
 2. 2.
  okul parasını ödeyemediği için okuldan atılıcağı duyulduğunda hababam sınıfını canı gönülden üzmüş, aramızda en çok onun okuması gereken kişi.
  -1 ... tankut kabza
 3. 3.
  ailelerin çalışmayan çocuklarına "hikmetin oğlu da o fakirliğin arasında şu kadar puan aldı bu kadar çalıştı..." mahiyetinde örnek olarak gösterebilecekleri en azimli,acınası ama bir o kadar da gururlu olan öğrenci modelidir.
  ... aysefatmahayriye
 4. 4.
  hababam sınıfı nın ilginç karakterlerinden olan ahmet, bize her zaman ideal öğrenci tipi nin nasıl olduğunu göstermiştir. her sınıfta onun gibi bir tane mutlaka vardır ama her sınıfta var olan eğlence ve makara ortamlarına katılmamış olması kendisi için büyük bir kayıptır.
  ... imhotep
 5. 5.
  ahmet sezerel tarafından canlandırılmıştır.
  3 ... plts
 6. 6.
  hababam sınıfının arkalarda görünen ezik tiplerinden bile sıkıcı varlık. lisedesin olm, git kaç okuldan, gez eğlen! bak biz kaçırdık o günleri, nasıl yanıyoruz projeydi midtermdü finaldi assignmenttı deadlinedı shuttle'a yetişmekti...

  ooof of...
  -3 ... khutuck
 7. 7.
  mahmut hoca'nın arkadaşının oğludur. zeki ve ahlaklıdır. çevikliği konusunda çeşitli dedikodular olduğundan burada yazmayı doğru bulmadım. köyden gelmiştir, saf ve bakir anadolu çocuğunu oynamaktadır.
  ... spaltula
 8. 8.
  öğretmen olmuştur.
  1 ... filozofil
 9. 9.
  "aaa ahmet sana da bu kaldı" repliği ile ezilişinin zihinlerde yer ettiği ahmet'tir.

  bir de koçumdur, köyüne dönüp öğretmenlik yapmıştır. harita(!) gönderecek olan sınıf arkadaşlarına asrın ayarını kaymıştır.
  2 ... paleface
 10. 10.
  aslında yusuf olduğu iddiaları son yıllarda ayyuka çıkmıştır.
  3 -1 ... kisil