1. 1.
  hababam sınıfını serisinin en komik filmidir.özellikle kemal sunal ın casusluk yaptığı bölümler insanı koparan cinstendir.

  (bkz: ben bir şevhet kurbanıyım)*
  3 ... kurabiyecanavari
 2. 1.
  ares ortak paylaşım programıyla indirilebilen seri filmin bir bölümü.
  1 -1 ... ryu
 3. 2.
  damat ferit ve güdük necmi'nin olmamasına rağmen kırıp geçiren hababam serisidir...ve bir tez bu filmle doğrulanmıştır (bkz: inek şaban sen bizim herşeyimizsin)
  2 ... tttddd
 4. 3.
  hababam sınıfı serisinin en güzel filmidir...kemal sunal ın oyunculugunun en yuksek seviyeye ulaştığı bu film halit akcatepe ve tarık akan ın canlandırdığı karakterlerın yapmacıklıgından uzak oldugu icin izlenebilirlik ve esprilerin daha kaliteli olması bakımından serinin diğer bölümlerine üstünlük sağlar...özellikle açılıştaki futbol macı sahnesi ve kemal sunal ın mac icindeki alakasız tavırları,kızlarla ilgili tavlama,aşık olma muhabbetleri filmin dikkat çeken sahneleridir kanımca...
  1 -1 ... usual suspect
 5. 4.
  (bkz: aaa kızlar)
  (bkz: bunlar kız mı)
  (bkz: hayret yahu) *
  1 ... yoga yapan mistiq kedi
 6. 5.
  izcilik yaptıkları bölümün her sahnesi ayrı ayrı yaran muhteşem film. şimdiki rezalet ötesi seriyi gördükçe utanıyorum yeşilçam ın düştüğü halden. en azından komedi adına.
  3 ... selfless
 7. 6.
  bu adamlar yıllardır beraberler. tatilde de neden birliktelerdir acaba merak konusudur? yani hiç mi özel hayatları yoktur bunların? yazıktır yahu.
  1 -3 ... archytct
 8. 7.
  317 seref karakterinin de göründüğü hababam sınıfı serilerinden birisi.
  1 ... dinleyin ulan develer
 9. 8.
  konu : okul müdürü, daha fazla para kazanabileceğini düşünerek, Çamlıca lisesi ne yeni gelen kız öğrencileri kabul eder. bu 4 kız, hababam sınıfı na gönderilir. ancak, kısa zamanda hababam sınıfı nın haylazlıklarına uyum sağlayan kızlar, erkeklere karşı bir savaş başlatır. sürekli erkeklerin tuzaklarına düşen kızlar, başlarına geleceklerini önceden öğrenebilmek için erkekler arasında bir ajan aramaya başlar. okuldan kaçmak için izcilik bahanesiyle body ekrem i kandıran öğrenciler, maç dönüşü karşılarında mahmut hoca yı bulur. mahmut hoca nın cezası ise öğrencilerin bir izcilik kampına gitmesidir.

  “okul illa dört duvarla çevrili bir yer değildir okul heryerdir önemli olan okumak ve okumak uğruna savaş vermektir. “ repligi ile hafizalara kazinmis kemal sunal’ in bulundugu son hababam filmidir.
  ... ejderham
 10. 9.
  "sayın arkadaşlar kampımızın bu son gecesinde bizi burda da yalnız bırakmayan çok kıymetli mahmut hocamız için yağmur altında bir şölen tertipledik." gibi insana tebessüm ettiren replikler, diyaloglar içeren türk sinemasının yüz akı hababam serisinin kemal sunal lı son filmi.
  3 -1 ... de jong