1. 1.
  bir kez daha "naparsak yapalım inek şaban sız olmaz bu iş" dedirten film.
  6 ... the kene
 2. 2.
  (bkz: uj bujuk)
  1 -1 ... witch
 3. 3.
  Sırf devam olsun die çekilmiş bir film gbi geldi bana.hoca ile öğrenci arasındaki abartı derecedeki lakayıt konuşmalar ise hala devam etmekte...
  1 ... genez
 4. 4.
  oynayana da, çekene de, gerekli bilumum şartları oluşturana da bir daha çekemezsiniz inşallah türünden beddualar ettiren kepazelik.

  özellikle otobüs yolculuğu sırasında önünüze koyulmuş, abartı bağırışlarla, salak salak gülüşlerle ve ilkokul seviyesindeki esprileriyle kitap okumanıza engel oluyorsa bela okuma katsayısı tavan yapıyor.
  3 ... don kişot
 5. 5.
  yazık harcanan paralara dedirten film. yahu anlamıyorlar da 3 kez çektiler olmuyor işte. gerçi millet de merak ediyor gidiyor, dolayısıyla izleyici sayısı 2 milyona yaklaşıyor, yapımcılar da sevdiler galiba deyip dayıyorlar bir sonraki filmi. (bkz: istemiyoruz kardeşim çekmeyin daha fazla şu filmi)
  2 ... trouble
 6. 6.
  an itibariyle kanal d de yayınlanan türk filmidir. deli bedri'nin hababamın okuldan gitmesi için bu sefer de korkutma, yani filmin adında olduğu gibi üç buçuk attırma yöntemini kullandığı film.
  2 ... bettyboop
 7. 7.
  şu an itibariyle t.v. de gösterilen filmdir. *
  1 ... esprimakinasi
 8. 8.
  (bkz: sömestr filmi)
  ... zlatan1937
 9. 9.
  uzantılarından "gına" geldiğini düşündüğüm, yazacak bir senaryosu bulunmayan ezik film yapımcı ve senaristlerin kısır döngü içinde sürekli kıçına başına ekleme yapıp karşımıza sunduğu tadı iğrenç hede.
  2 ... ebaturab
 10. 10.
  bu gece kanal d'de sevenleri ile buluşacak filmdir.
  (bkz: her malın bir alıcısı vardır)
  1 ... zaknafien