1. 1.
  vatan gazetesinde yazdığı yazılarla türkiyedeki kültürel-muhafazakar ekolün en güzel temsilcilerinden biri olan kişidir.
  5 -1 ... registerlater
 2. 2.
  tv8'de hıncal uluç, nebil özgentürk ve sunay akın'la birlikte yaşamdan dakikalar adlı programda yer alan yazar.
  2 ... olric
 3. 3.
  güzel giyinen, çok yumuşak konuşan, gerek futbol gerekse diğer konularda ilginç tespitler yapan kişi. alaka açısından (bkz: beşiktaş)
  3 -1 ... redwinemania
 4. 4.
  şarkıcı neco'nun kızı ayşe özyılmazel le beraber olan siyah-beyaz sakallı yazar.
  5 ... don kişot
 5. 5.
  ara sıra fazla duygusala kaçan,pollyanna tarzını belli eden yazılar yazsa da,genelde ''vay be benim gibi düşünen babayiğitler de varmış'' düşüncelerini kafamıza nakış gibi işleyen,özellikle sosyoloji temalı yazılarında,işinin ehli bir uzman kadar iyi ve doğru tespitlerde bulunabilen usta yazar..
  2 ... faidelibilgi
 6. 6.
  bir zamanlar sabah gazetesinde aşk yazıları yazan fakat bu yazıları, doksan dakika programında, "ya kardeşim böyle olayları görünce insanın kalkıp bas bas küfür edesi geliyo" tarzı bir cümle kurmasıyla son bulan, giyim özürlü ve acilen bir imaj-maker a ihtiyacı olan ancak kibar ve konuşma adabını bilen spor ve bilimum diğer dalların yazarı.
  1 ... maksat muhabbet
 7. 7.
  türkiyedeki 2. iyi futbol yorumcusu.
  1. hıncal.
  2 -3 ... armi
 8. 8.
  90 dakika programında çok güzel tespitler,yorumlar yapan,keşke sadece futbol üzerine yazılar yazsa dediğim,sakalın çok yakıştığı,karizmatik bir gazeteci.hıncal uluç un kahkahasına nasıl tahammül ediyor merak etmekteyim.
  1 ... ranger65
 9. 9.
  Ekrana bakmadan sadece sesının yeterlı oldugu, "yine dokturmus arkadaslar dıye" hevesle okudugumuz Keske bır de FENERBAHCELI olsaydın demekten kendımı alamadıgım duygu yuklu bır yazar.
  1 ... yawuz
 10. 10.
  pratik bir haşmet babaoğlu tarifi;

  (bkz: işte esas hikaye budur)
  (bkz: tam da bu noktada)
  (bkz: o işin özü onu sonra konuşuruz)

  afiyetle yiyiniz. bir tutam hıncal uluç da lezzet verir.
  1 ... don kişot