bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ilgiçtir. her zaman olduğu gibi siyasi araştırmalar yaparken öğrendiğim gerçek.
  http://tr.wikipedia.org/w...9Fim_K%C4%B1l%C4%B1%C3%A7
  1 -2 ... colasan okuyan fethullahci
 2. 2.
  (bkz: burası türkiye)
  -2 ... piskopatdeli
 3. 3.
  hukuk mezunu değildir,en yüksek mahkememizin başkanıdır.
  bu işte bir iş var.
  -siyaset-
  -2 ... simsiyah mavi
 4. 4.
  --alıntı--
  Haşim Kılıç (d. 13 Mart 1950, Çiçekdağı, Kırşehir) Türk iktisatçı ve hukukçu.

  ilkokul, ortaokul ve liseyi Yozgatta okuduktan sonra 1968 yılında Eskişehir iktisadi ve Ticari ilimler Akademisine girdi ve 1972 yılında mezun oldu. 1974 yılında Sayıştay Başkanlığında denetçi yardımcısı olarak göreve başladı. Denetçi, başdenetçi unvanlarını aldıktan sonra 1985 yılında Sayıştay üyeliğine, beş yıl süren üyelikten sonra da 1990 yılında Turgut Özal tarafından Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçildi. Anayasa Mahkemesi'nin 7 Aralık 1999 günkü toplantısında, açık bulunan Anayasa Mahkemesi Başkanvekilliği'ne seçildi. 7 Aralık 2003 tarihinde yeniden Anayasa Mahkemesi Başkanvekilliği'ne seçildi.

  2007 yılında Tülay Tuğcu'nun yaş haddinden emekliye ayrılmasıyla boşalan Anayasa Mahkemesi Başkanlığı'na seçildi.
  --alıntı--

  Eskişehir iktisadi ve Ticari ilimler Akademisini bitirimiş adam. ordan mezun olunca çalışmış sayıştaya girmiş. yüksele yüksele sonunda anayasa mahkemesi başkanı olmuş. herkes hukukçu olucak diye bişey mi var kardeşim adamın okulduğu okul okul değil mi? öyle bi anlatılmışki sanki adam ilkokul 3 mezunu.
  7 -1 ... kirk dokuz elli
 5. 5.
  kelimelerle ifade edilemeyecek kadar skandal bir durumdur kanımca.adam dün bir kez daha seçildi ve beni hukuçu olmadığım için eleştirenler cevabını almıştır felan diyodu.türkiye'nin en yüksek mahkemesinin başındaki adam yani türkiye'nin 1 numaralı hukuçusu konumundaki adam bildiğin iktisat mezunu ve bu statüde.ülkede hukukçu yokmuş gibi.ne kadar tuhaf be...
  1 -2 ... olgun hatun
 6. 6.
  haşim kılıç ile değil mevcut mevzuat ile alakalı bir vaziyettir.
  2 ... usualsuspects
 7. 7.
  matematik dersine dincinin girmesine benzer hadisedir.
  4 -1 ... hayvan herif
 8. 8.
  zamanında ülkeyi genelkurmay başkanının yönettiği ülke.
  3 ... menntre
 9. 9.
  yasal olarak mümkün olan ama mantıken saçma olan durumdur. zaten yasaların hemen hiçbirinin yeterince iyi hukukçular tarafından yapılmadığı düşünülünce (bkz: ceza kanunu) yasal olması da olayı meşrulaştırmayacaktır.
  -1 ... in2u
 10. 10.
  kırşehirli olması sebebiynen, adama karşı bütün olumsuz bakışım sıfırlanmıştır, kendisi gelmiş geçmiş en iyi anayasa mahkemesi başkanıdır.
  1 ... demlik poseti