bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  türbanlı bir bayanın muğla' da romatizmalarına iyi gelmesi için yaptığı yuhaf eylemdir. yuh dedirten durumdur. sonunda bunu da gördük memleketimizde, pek taze olmayan fakat gözden kaçmış yaran haberdir.giren aklı kıt bayan kaynayan çamurdan dolayı büyük ihtimalle pişik olmuştur.

  "Muğla' nın Köyceğiz ilçesine bağlı Horozlar Mevkiindeki, cildi gerdiği ve gözeneklerini temizlediği bilinen çamur banyosuna bir kadın haşemayla girdi. Klorür, sodyum, hidrojen sülfür, flüorür ve radyoaktif radon gazı içeren 39 derece sıcaklıktaki kükürtlü sularla oluşturulan çamur banyosu, turistlerin yoğun ilgisini topluyor. Dünyanın her yanından insanların geldiği çamur banyosu yüzlerce turistin akınına uğruyor.
  Kimse anlam veremedi
  Vücutla birebir temasta iyi geldiği açıklanan çamur banyosuna türbanlı bir kadın haşemayla girmesi ise ilginç görüntüler ortaya çıkardı.
  Durumu gören ve büyük bir şaşkınlıkla karşılayanlar, kadının, romatizma, siyatik, kireçlenme, cilt hastalıkları, mantar, mayasıl, kaşıntı, kadın hastalıkları, damar sertliği, tansiyon gibi çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği öne sürülen çamur banyosuna haşemayla girmesine anlam veremedi."

  http://www.facebook.com/h...67878&oid=27682919186
  ... tarzan ince dallarda
 2. .
  duşa yağmurlukla girmek gibidir . manasızdır . hayır madem çamura giriceksin , demekki teninin ihtiyacı oldunu düşünüyorsun , niye haşema giyiyorsun ? ha illa haşema giyeceksen de niye orda çamura yatıp çarşafa dolanmış dana gibi çamurda debeleniyorsun hııı ??
  1 ... chocolate covered strawberry