bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    daha çok kadınlarda mevcut olan ,kutsal bir simge olarak takılması haricinde zevk olarak takılmasına anlam veremediğim eylem...
    4 ... white pages
  2. 2.
    bunu yapan bir müslümansa, karizma yapmak için oruç tutmayan öğrenci modelindenden farkı olmayan zavallıdır...artık müslüman da değildir..
    8 -7 ... martyns
  3. 3.
    adının t harfi ile başladığını öne sürerek takanlarda mevcuttur...
    3 ... elma
  4. 4.
    üniversitelere giremeyecek kişidir. Zira üniversitelerde her türlü dini sembolü taşımak yasaktır.

bunun yanında haç ile karıştırılan bir mısır sembolü vardır ki bunu takanların haç taktığı sanılır.

En nihayetinde kimin ne taktığı kimseyi de ilgilendirmez.
    1 ... baybars
  5. 5.
    üniversitelerde dini semboller yasak evet ama bu haç için veya başına takke geçiren yahudiler için geçerli değil. ne de olsa burası Türkiye müslüman nüfusun azınlıkta olduğu bir ülke
    7 -2 ... felisleoparcasi
  6. 6.
    müslüman olduğunu belirtmesine rağmen, muska verdiğinde muhtemelen takmıyacak olan tiplerdir.
    5 ... eqin
  7. 7.
    takan eğer türk olsun olmasın bir hristiyansa gayet normal olan durum.bu arada bir düzeltme haç kolye küçük bir şey olduğundan gözden kaçabilir ama başına takke geçiren yahudi üniversitenin kapısından bile giremez atmayın.*
    5 ... africa
  8. 8.
    Klasik bi amerikan özentisi gençlik tribidir. zira, bu tipler hüvviyetinde yazan 'islam' ibaresini de kabul etmeyip; hristiyanlık hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadan sadece kliseye gidilip dua edilen,pazar ayinlerine katılınılan o klasik filmlerden etkilenip 'hristiyan olcam ben','vaftiz olcam ben' diye tutturabilir. ben bugüne kadar bunları deyip de olanını görmedim, bi hevestir geçer şeklinde kendi haline bırakılması en doğrusudur.
    2 -7 ... kaytan biyikli dilber
  9. 9.
    çok da üzerinde durulup kafaya takılmaması gereken hadisedir. ha kişi illa ben bunu yapanları eshefle kınıyorum hede hödö diyecekse, karşı tarafın boynundaki kolyenin mısır haçı mı; hristiyan haçı mı olduğuna dikkat edilmelidir. zira mısır haçı dini bir sembol olmaktan çok mısır medeniyetinin felsefesi ve yaşam tarzının bir sembolüdür. hayatın anahtarı anlamına gelmektedir.
    bir de gamalı haç var ki o en beteri. *
    1 ... emptywords
  10. 10.
    hristiyanlardır.*
    1 ... goetica