1. 1.
  savaştan kaçtıkları için acıyıp ülkemize aldığımız, ama ülkemize her türlü pisliği getiren suriyeliler içinden hırsızlık yapan 2 tane iti yakalayıp bir güzel sopa çeken gençlerdir.

  bakın lan bakın, bunlar "ümmet kardeşimiz" dediğiniz piçler işte;
  https://streamable.com/jh0lo

  ne güzel de dövmüşler şerefsiz ortadoğu farelerini.
  10 -2 ... tengir budun
 2. 2.
  şimdi duyar kasıcı samimiyetsizler gelecek nereden biliyoruz hırsızlık yaptığını bu bir ırkçılık falan diyecekler. artık suriyeli olmaları bile yeter dövülmeleri için.
  1 -1 ... laik beyefendi
 3. 1.
  Bu ülkede devlet var, mahkemeler var.. herkes kendi adaletini sağlamaya çalışırsa anarşi olur. Suriyelileri döven bu kişiler derhal tespit edilip yargılanmalı.

  https://streamable.com/jh0lo

  Videoyu izleyin, Yorumu size bırakıyorum.
  3 -35 ... hedefi 2023 olan adam
 4. 2.
  Yılan küçükken başını ezen gençlerdir büyüyünce bursada yaptığı gibi milleti satırla kovalar

  Bursa ya da çok kırgınım 1 tane bile mı türk yoktu ki suriyeli milleti satırla kovalarken beynine bıçağı saplayıp geçmedi.
  7 -3 ... ismail gaspirali
 5. 3.
  Bunda anormal ne var? Ellerine sağlık.
  13 -1 ... golgebeyi
 6. 4.
  Dövmekte haklı olan ellerinden öpülesi gençlerdir. Hırsız suriyelileri döverek ülkemizden def etmek zorundayız.
  9 -1 ... hayaletizm1
 7. 5.
  başlığı hırsızlık yapan suriyeliler olarak değil de suriyelileri döven gençler diye açarak nereye varmaya çalışılmaktadır? asıl önemli olan husus bu bence.

  gerçi hırsızları savunmak malum kesimin her daim yaptığı şey.
  11 -1 ... lennonmccartney
 8. 6.
  dövmek falan yok yalan atmayın.
  2 ... atabaka
 9. 7.
  adaletin sağlanamadığı ülkede gerçekleşmiştir. ulan kaç tane cep telefonu kaç tane cüzdan var orada çalmışlar işte neyin savunmasını neyin hümanizmini yapıyorsunuz hala ? sizin 5 liranızı çalsa yakalasanız dayaktan gebertirsiniz bunları.

  kendi vatandaşın bu kadar zorda iken ülkede bu kadar suç oranı yüksek iken sanki yetmiyor bir de suçlu ithal ediyoruz amk. sonra "yaaa tecavüzcünün cezasını halk vermemeli ama onlar suriyeli dövmeselerdi keşkee" diye aptal aptal hümanizm kasılıyor. bazı şerefsizler de işte kendi vatandaşına ana avrat sövecek kadar kansız vatan haini oluyor. suriyeli olması daha kötü bu adamlar hem savaştan kaçıyorlar mağdur sıfatındalar ama gittikleri ülkede sürekli suç işliyorlar. hem de bu ülkenin vatandaşı olmadıkları için cezai hükümleri yok. nasıl olacak peki nasıl sağlanacak adalet ?
  17 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 8.
  Bu mu dayak? Siz hiç dayak görmemişsiniz. Çarpıcı başlık açıp ilgi çekeceğim diye aptal saptal konuşmayın.
  2 ... the heartkiller