1. 11.
    Namussuz insandır.

Yatarken düşünmesi lazım eve hırsız girerde bana tecavüz ederse diye.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamak güç. Böyle bir durum yaşansa ülkedeki dinci kesim o da çıplak uyumasaydı der adım gibi eminim.
    5 -2 ... keyf kahyasi
  2. 12.
    Ben çok namusluyum, en hakiki kız benim imajı çizebilmek için saçma sapan bir entry girmiş ama bu kafadan çıkan malzeme dr anca bu kadar olur. Onu bile becerememiş.

Evinde çıplak yatıyorsan hırsızın gelip sana tecavüz etmesi çok normal yani he mi?

Sizin aklınız niye hep sikişe çalışıyor?
    1 -2 ... kinamiyo takao
  3. 13.
    Ben ve kudretli penisim ciplak bir vaziyette hirsiza "yakalansak" o bizim hirsizi yakalamamiz olur...

Tecavuz ve iskenceden korkmasi gereken bence benim eve girmeye cesaret etmis hirsizdir.

Oyle tahmin ediyorum ki kimseye haber vermemostir ben bu eve giriyorum diye...

Yani ortadan kalksa buhar olsa kim fark edecek.... yerim. Mecazen degil. Gercekten. Adams iskence yapar etini dover sonra dinlemdirir terbiye eder ve kizartirim!
    1 -2 ... bundy nin kirik kalbi 2
  4. 14.
    Ülkedeki Hukuk sistemini düşünün! Hırsız mahkemede "ama ev sahibi evinde çıplak dolaşıyordu" der ve kurtulur. Çaldığı da siktiği de yanına kâr kalır.
    1 -1 ... ortamlarin suratsizi
  5. 15.
    He amk brazzers çekiyosunuz doğru.
    ... delikanligolge
  6. 16.
    sönmez reyizin başına gelmiş hadisedir.
    ... uzay muhtari
  7. 17.
    hırsıza bile rezil olabilmeyi başardın, püüü dedirtir.
    ... sweet mandarine
  8. 18.
    evine hırsız giren hanım doktor anlatmış " adamdan utandım. kilodum da yırtıktı, yaz günü de malum yatarken üzerimizi örtmüyoruz adam gördüyse ki görmüştür, koskoca kadın doktorun donu da yırtıkmiş diye düşünecek " .
    1 -1 ... teflon
  9. 19.
    Hırsız düşünsün sonunu. Hazır kıta yatarım ben.
    ... judas