1. 1.
  hırsıza karşı önlem almak modernizmken sapığa karşı önlem almak yobazlıktır. bence insanlar paralarını namuslarından daha çok seviyor. ne dersiniz?
  1 ... rabia olmak isteyen pelinsu
 2. 2.
  hırsızlık hepsini kapsar.
  ... ebaytu
 3. 3.
  hırsız eve girerse- kısmen-kendimizi suçlarız ama dekolte giyinip taciz edilince-tamamen- sapığı suçlarız. bence erkeklerin hormonlarını yok sayıyoruz, ne dersiniz?
  1 -1 ... rabia olmak isteyen pelinsu
 4. 4.
  ikisi de hırsızdır aslında ama birinin çaldığı sadece maddidir öbürü kişinin bütün hayatını çalar. Tecavüz hırsızlığın olabilecek en kötü safhasıdır.
  ... dun yok yarin var
 5. 5.
  tecavüz en büyük hırsızlık olmasına rağmen para hırsızlığı kadar korkutmaz insanları. cesurca sergiler kadınlar değerli hazinelerini.
  1 ... rabia olmak isteyen pelinsu
 6. 6.
  Hırsızlık bu ülkede takdir edilir gülerek karşılanır oysa tecavüzde herkes cani kesilir sikini koparıp yiyelim falan denir.
  ... tenete
 7. 7.
  mala vs ırza saldıranlar. ırza saldıran daha ağırdır. idamı hak eder.
  2 ... selia
 8. 8.
  ikisi de toplumdaki düzenin sürmesi için, (düzenin sürmesinin gerekliliğiyle , özgür iradeyle, iyi ve kötü olarak adlandırılan şeylerin ileride ne gibi sonuçlar doğuracağıyla ilgili bir bilgi olmamasına rağmen) kendine tanrılık atfeden toplum görevlilerince yargılanır ve cezaevine gönderilir. biraz da bu açıdan bakın.
  1 ... prensest