bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    turk isi action sloganiyla cekilen (bkz: fatih akın) filmidir. cok gise yapmamıştır. başrolleri (bkz: birol ünel), (bkz: mehmet ali erbil), (bkz: gulse birsel), (bkz: gamze özçelik) ve (bkz: haluk bilginer) paylaşmıştır.
    1 ... errein
  2. 2.
    Yönetmenliğini Oğuzhan Tercan'ın yaptığı filmdir.
    ... miksaj
  3. 3.
    hayatımda ilk defa dayanamayıp bir filmin yarısında çıkmama sebep olmuş filmdir. 'haluk bilginer gibi bir aktör nasıl tufaya gelip de böylesine kötü bir yapımda rol almayı kabul etmiş' sorusunu sordurur.
    2 -1 ... kenjin
  4. 4.
    (bkz: kedidir kedi)
    3 ... gamze
  5. 5.
    suana kadar yapilmis en kotu turk filmlerinden biri.
    3 ... what is your problem 2
  6. 6.
    klasik cuma günümü korku filmi alayım da seyredeyim karanlık ortamda diye rezerve etmiştim. kanal d' de denk gelip zorla seyrettim bakayım türk sineması neler yapıyor diye. olan haluk bilginer' e olmuş. demek ki parası iyiymiş.
    1 ... selfless
  7. 7.
    --spoiler--
    bu filmde hiçbir denizanası zarar görmemiştir
    --spoiler--
    1 ... hezarfen hariciyeci celebi
  8. 8.
    sadece ve sadece aksiyon için çekilmiş, senaryosu 2 günde yazılabilecek kalıcı başarısı olmayan Turk filmi. Ne mehmet ali erbil nede Haluk Bilginer'in çok gururlanacağını sanmadıgım filmdir aynı zamanda.
    ... megajardel
  9. 9.
    gereksiz, yapılmasa da olurmuş, buna harcayacakları parayı genç sinemacılara verseler, gibi binlerce şeyi akla getiren türk filmi.. bir film bu kadar mı gereksiz olur, anlamaka mümkün değil..
    1 ... inisiyatif7
  10. 10.
    recep ivedik 2'den daha izlenebilir bir film, ayrica ayca'nin film icin soyledigi sarki, cekicek kulaklarimi, da cok guzeldir.
    1 -1 ... ben hep 17 yasindayim