1. 1.
  kanal d nin kurtlar vadisi' nden sonra bu sezon yaptığı en kaliteli dizi.
  hele ki bir müziği var...
  allah allah (bkz: imkansız)
  1 -1 ... zeka oyunu
 2. 2.
  güzel olmasına rağmen efsane olmaya aday olamayacak dizidir. bunun sebebi senaryonun basitliği ve de kadronun dar olmasıdır. film karakterlerini bir bölümde en az 20 yerde görmek mümkündür. yine de ciddi bir izleyici kitlesine sahiptir. bunu sebebi uğur yücel'in karizması olsa gerek.

  bunun yanında gerçeklerle hiç mi hiç alakası yoktur dizinin. mesela en büyük hatayı hırsızlık şebekesinin başı olan kişiyi karadenizli bir karekter olarak seçmekte yapmışlardır.tarihte hiçbir karadenizli adi bir hırsızlık şebekesi kurmamış başı da olmamıştır. kurtlar vadisini başarılı kılan şey gerçeklerle alakasıysa, bu diziyi başarısız kılacak şey de gerçek dışılık veya bir halka atılmış iftiradır.
  1 ... palta
 3. 3.
  bir çocuk oyunu.bir grup hırsız bir grup polis olur.hırsız kaçar polis yakalamaya çalışır.tüm hırsızlar yakalanınca oyun biter , takımlar değiştirilip yeniden oynanır.hızlı koşan arkadaşların çok sevdiği bir oyundur.
  2 ... frgttn1
 4. 4.
  son iki bölümde hapistekiler için 4 ay, dışarıdakiler için 3 gün geçmiş bölümdür. çok ilginç ve amatörce hatalar yapılmaktadır. dün yine yağmur yağmasına rağmen aksağın arabasının camları çamur içindedur. yeter artık bu kadar amatörlük dedirtir.
  ... palta
 5. 5.
  aksak rolündeki uğur yücelin babası dursun bey (bkz: erol günaydın) ile olan sahneleri içinde olsa izlenmesi gereken dizi.
  ... siyabend
 6. 6.
  uğur yücelin mükemmel olan oyunculuğunun gözler önüne serildiği dizidir.ayrıca cem yıldız'ın seslendirmiş olduğu dizi müziği de pek güzeldir. *
  ... mahoni
 7. 7.
  çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi. yıllardır özlemini duyduğumuz şey; kaliteli dizi. gerek oyuncuları, gerek konusu, yonetmeni, senaristi, hedesi hodesi neyse artık her yonden içimize işletilen bir yapımdır. hatta yapım demek pek çiğ kalacak; hayatın ta kendisidir hırsız polis. gözler, çınar gibi bakabilen iki çift deli dolu göz arar olmuştur; jiletin ümite yamularak gülümsemesi içi bi hoş etmektedir; aksak'ın babasıyla dialogları gözden yaş getirmektedir.. ve onlarınki aslında hepimizin hayatından birer parçalardır; abartılmadan, tum çıplaklığıyla gösterilen. diğer dizilerde olduğu gibi ne şatafatlı saray yavrusu malikaneler, ne de köşkler ve içinde yapay insancıklar vardır hırsız poliste. bu diziyi diğerlerinden farklı yapan da aslında ironik bir sebeptir, yani bizim hayatımızdan çok da farklı olmamasıdır. yapan herkesin ellerine sağlık derim ben
  1 ... charmofsmyrna
 8. 8.
  müziği çok güzel olan dizi (bkz: imkansız aşk)
  1 ... janjan
 9. 9.
  iyi bir dizi. uğur yücel'in rol alması yeterde artar tabi çınar karekterini unutmamak gerek.
  1 ... prensess
 10. 10.
  yayını persembeye alınmıs, bir ara rating kaygısıyla yayından kaldırılması dusunulmus fakat daha sonra ratinglerin düzelmesiyle tam gaz devam etmis izlenebilir nadir dizilerden biri.
  ... sosyoklon