1. 1.
  Dini konularda engin bilgilere sahip bir müslümanın cümlesi.

  http://www.cezmikalorifer.../video/izle.php?id=713162
  -1 ... arpadam kaymakpuruzu
 2. 2.
  kendi dinlerinden bu kadar haberleri var işte.

  sorsan ateistler veya başkaları kafirdir.
  -2 ... necati bilader
 3. 3.
  kim milyoner olmak ister yarışma programında odtü lülerin elendiği, profesörlerin dekanların elendiği bir ortamda, sokaktaki vatandaşın bu tür bilgilerden haberdar olmadığı anlamamıza vesile olan sorunun yine anlamsız cevabıdır.
  ... kartalbey
 4. 4.
  ibretlik video.

  adam bildiğin cro magnon, normal zeka ve kültür seviyesine erişmesine takribi 5000 sene var. be tükettiği oksijene çakmak çaktığım, allahı fiziksel bir bedende tasfir edebilmek nasıl bir zihnin ürünüdür ? bunu yayınlayan kanal 7 nasıl bir televiyon kanalıdır ?

  edit: kanal 7 eleştirisini görüp içeriğin ne olduğuna bile bakmadan eksileyecek arkadaşa sesleniyorum, videoda saçmalayan adam allaha gömlek giydirmekten bahsediyor bilgi ve ilginize.
  3 ... skby
 5. 5.
  sakal gibi dediği şeyin, sakal-ı şerif olma ihtimali yüksek. Belki de allah'ın sakalı var sanıyor. Büyük ihtimal yunan mitolojisiyle kafayı bozmuş.
  -1 ... arpadam kaymakpuruzu
 6. 6.
  tanrıyı insan suretinde görmek, çok tanrılı dinlerden kalma bir anlayıştır. dünyevi otoriteyi elinde tutanlar insan olduğuna göre, evrensel otoriteyi de insan suretinde düşünmek insani bir yanılgıdır. (bkz: antropomorfizm)
  ... zarbut