1. 970.
    bir ölünün arkasından konuşurken onu ne kadar karalayabiliriz dersi vermiştir.
    yahu yeni tanıştığı adammış kocasını unutmuşmuş evladını unutmuşmuş peh!
    benim bir yerde okuduğuma görede defne hacım kocasına telefonda arkadaşlarıyla buluşacağını söylemiştir. demek ki kocası bile onay vermişken sana ne oluyor!?
    2 -1 ... thebalkanboy
  2. 971.
    son günlerde yeni kitabı çıkacağı için her türlü haberi malzeme olarak kullanan adam.
    -2 ... nora
  3. 972.
    dürüst, ağırbaşlı, aklı başında, düzgün adamakıllı düşünen kişiler tarafından sevilmez kendileri. sevilmemeli... her şeyi medyatik olabilmek için kullanır. hakkında çok şey bilmem şahsiyetini nedir bilmem ama hiç hoşlanmıyorum kendilerinden. sen ölen birinin arkasından gazetene sayfalarca yazı yaz, ben daha sen yaşarken yazıyorum bunu işte bunu buraya... sen adam gibi bir gazeteci olsaydın o köşeyi adam akıllı şeyler için kullanır kuzenin yaptığı pisliklerle donatmazdın... madem o kızı böyle suçluyosun açık açık senin kuzenin onun iki katı pislik... o kız öldü. ölenin arkasından konuşulmaz lan yeter artık yeter. sözlüğe girmek istemiyorum kaç gündür şimdi netten bu herifin yazdıklarını gördüm delirdim iyice. nasıl bir milletiz nereye gidiyoruz ben anlayamadım. bu sözlüğe de yazacağım son entry bu olur heralde. hadi alın hıncalda sizden doldurun altını.
    2 -2 ... anatomik felsefeci
  4. 973.
    allah ailesine sabır versin. hıncal uluç'un beyin ölümü gerçekleşmiştir. darısı fiziki ölümüne artık.

eksi editi : ben onun için düşündüklerimi o hayattayken yazdım, ya o ?
    16 -7 ... gibi geliyor bana
  5. 974.
    defne'ye yazdığı yazıyla istediğini elde etti, uzun zamandır dikkat çekmiyordu, şu an bütün dikkatler üzerinde.
    1 -1 ... persephone the nightmare
  6. 975.
    kral çıplak diye haykıran çocuktur.
    1 -5 ... tinnitus
  7. 976.
    mümkün olduğunca çocuklardan ve gelişme çağındakilerden uzak tutmaya çalışıyoruz...
    insan kavramı ile ilgili kavram karmaşası yaşamasınlar diye.
    1 -1 ... duygusalwampir
  8. 977.
    hıncalları bizler yaratıyor-besliyor ve popüleritesini onaylıyoruz. iki yüzlü ve uğramış olduğu insani deformasyonunun farkında olmayan bizler.

bu günah da kimse masum değil. ektiğimizi biçiyoruz. adeta aynaya bakıyoruz hıncal uluç'a kızgınlığımız bu. o insanda zaaflarımızı görüyoruz.

ve, o kadar benmerkezci ve gelişmemişiz ki bunu bile idrak edemiyoruz.

beğenin beğenmeyin, adam doğru söylüyor. biz buyuz ve bunu en iyi hıncal yapıyor. bu gün haksız ama yarın haklı olur.
    1 -3 ... thebiggraywolf
  9. 978.
    adam yazmış. torunu yaşındaki ibneler çamur atıyor.
    4 -7 ... rihez
  10. 979.
    adam haklı olduğu konu hakkında yazmış ve gerçekleri halkın yüzüne tokat gibi şaplatmıştır.
    halkın gerçekleri kabullenmesi ne kadar da zormuş.
    çıkın artık şu hayal aleminden ve dünya alemine geri dönün.
    3 -4 ... devrik cumleli yazar