1. 940.
    (bkz: ahlaksız teke)
    "OLUM rus kızları 100 dolar, hem de çok güzeller" derken iyiydi emi!
    1 ... zzebercett
  2. 941.
    yazısıyla ilgili eleştiri alması normal olan sözde deneyimli sözde entel yazar. yazısı tek taraflı kaleme alınmış gibidir. ahlakölçer eşiği kendisine uygun görmüş fakat erkek koruyucu bir üslup benimsemiş konuyu eksik bırakmıştır. ve mevzu kerem altan'a hiç getirilmemiştir.

üstelik onun yaptığı değerlemeyi basit empatisini herkesin kendince yapabildiğini düşünmekteyim. hani bu cephede değişen bir şey yok! hıncal bildiğimiz hıncal! yıllardır öyle.
    aslında konu benim nezdimde şurda kilitleniyor: hıncal'ın entelektüel sayıldığı bir ülkede yaşamak. görüneni yazıyorum empati yapabiliyorum düz mantığını kanıksamış tespitlerin sığlığı, entelektüel tavrın olguların arka penceresine girebilmekte gizli olduğunu gören/ bilen bünyeye ağır geldiği muhakkak. dünyayı keşfediyorum haline büründüğü sıradan ve basit empatisinde bir farklılık göremedim ben!

''hıncal uluç'un entelektüel sayıldığı ülkede yaşamak.'' asıl üzerinde düşünülmesi gereken bu! ne demişler:

(bkz: Koyunun bulunmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler)
    yıllar yılı kendini bir bok zannetme egosuna ahlakölçerlikte girince ayvayı tam manasıyla yedik. ilişkiler doğası icabı, etki-tepkiden bağımsız değildir ve yaşayanı bağlar dışarıdan kestirilebilmesi zordur demeye devam edeyim ben, hıncalcığım gene sert kayaya çarptı. toplumun genel eğilimlerine tercüman olacağım derken batırdı çıkardı. ah gidi ahh! deneyimli yazar entel hıncal! futbol yorumla desem o olmuyor, müzik desem en fazla bir iki klasik müzik adamının ismini der çekilirsin sinemada haşmet'i bulmuşsun anlat dur!

ortada bir ölüme neden olan ihmal var! dahası mı? sözde entel hıncal'ın entelektüelliğine yakışır faturayı sadece defne'ye çıkaran ahlakölçerliği var!oh my god!
    2 -1 ... bachelorette
  3. 942.
    helal olsun, adam işi biliyor. tam bir deha, tam bir uzman. öncelikle bir konu belirle, tepki çekebileceğin cümleler kur, araya entel dantel kelimeler serpiştir, üzerine ne kadar çok gelinirse o kadar sivrilirsin, gündemde kalırsın, herkes senden bahseder. adamın yolu yordamı bu, işi biliyor. yazdıklarına katılacak binlerce insan bulunur, bazen bir yazısına katılan milyonları da üzmekten geri kalmaz bir başka yazısıyla. dedik ya, adamın tarzı bu, sivrilmek, konuşulmak istiyor. bu istem de başkaları üzerinden hayata geçiriliyor. bu adam bu ülkede konuşulmasa sinirden kendi kendini yer bitirir, ölür.
    ... pastaci osman
  4. 943.
    defne ile ilgili yazısında tribünlere oynamıştır..
    1 ... japon tekmesi
  5. 944.
    torunu yaşındaki kızlarla cirit atıp bugünlerde namus ve ahlak konusunda ahkam kesen zavallı.
    bir olay olmuş olayın şahitleri bir Allah,bir gencecik anne,bir de ne idüğü belirsiz kalitesiz bir adam.
    allahın adaleti zamanla çıkar, defne ise cevap veremez.geriye sadece kendini temize çıkarmak için herşeyi söyleyebilecek (çünkü genlerinde var )bir adam.defne söyleyemez neden oraya gittiğini veya cidden kalacakmıydı acaba mecbur mu kalmıştı belki de bambaşka bir neden.belki rahatsızlandı bir nefes almak eşini çağırmak içindi.kimse bilemz çünkü defne anlatamaz.
    Ve bugüne kadar evlat sevgisi yaşamamış,bir yuva ne demek bilmeyen, torunu yaşındaki kızlarla gezen bir adamın yazdıkları.
    sana siz bile demeyeceğim.sana laf bile etmeyeceğim.
    senin ölümünü görebilirsem o zaman diyeceğim.
    sen de keratanda allahınızdan bulun ne diyeyim.
    ... cidosmidos
  6. 945.
    yazdıklarıyla dikkat çekme amacı güttüğü izlenimi uyandıran spor yorumcusu.
    ... abdurrezzak killibacak
  7. 946.
    fularını biraz genişletmesi gerekiyor. oksijen gitmiyor beyine.
    3 -2 ... optio
  8. 947.
    foster hakkında yazdığı, daha doğrusu yazıp da eleştiri yaptığını sandığı ve sonradan sıçtığını kendisinin de artık anladığını varsaydığımız yazısına tepkilerin devam ettiği sevimsiz kişilik.

kanaltürk'ün haber sayfası tarafından yayınlanmış yazıda da çok çok haklı tepkiler mevcut:

http://www.kanalturk.com....stisi-tepkisi-haberi.aspx
    1 ... iristomagnetic
  9. 948.
    ahlaksız olup da ahlak hakkında ahkam kesen ilk insan şeyisidir.
    4 ... callofcu
  10. 949.
    foster için yanımdan geçse tanımam demiş. haklı çünkü onun sadece bacak boyuyla meşhur kadınlar dikkatini çeker.
    7 ... mrl tln