1. 822.
  ölen her insanı aklayıp paklama hastalığına sahip bir millet olduğumuz için garip gelen bir yazı yazmıştır ama bence doğruları yazmış.
  6 -1 ... kutt
 2. 823.
  "bir su testisi su yolunda kırılır" gibi bir cümleyle defne joy foster'ın ölümünü özetleyen ne idü belirsiz, garip gülüşlü (aptal gülüşünün sayesinde medyatik olmuş) entel bozması insan. futbol, moda, sinema, sanat eleştirmenliği yapıyor lakin bu branşların hangisiyle ilgilidir kendileri, kim verdi bu adamın eline kağıdı kalemi dediğim show adamı..
  2 -2 ... kiymali lolipop
 3. 824.
  Defne'nin ölümü için 'su testisi su yolunda kırılır' demişsin. senin ünlü yaptığın mankenlerin şansı da kucağında ölmemeleri mi Hıncal Uluç?
  3 -2 ... papuayenigine
 4. 825.
  dünün magazin gazetecisi bugünün her türlü spordan anladığını millete yutturmaya çalışan bilumumolog geçinen çakma enteli. bu herifi 2 sene önce 3 arkadaş birlikte öğle yemeğine giderken gördüm yolda,bir an içimden "ulan sonunda denk geldin işte hıncal.." dedim ama sonra baktım "herif uzun, iri yarı... bu herife bi saldırsak emanetsiz, adam bizi paçavraya çevirir şerefsizim..." dedim.
  ... arjuna
 5. 826.
  Hıncal Uluç'u özgür bırak, dönerse bi daha özgür bırak,dönerse bi daha özgür bırak,dönerse bi daha...dönmezse oh yırttın hemen uzaklaş ordan.
  2 -1 ... papuayenigine
 6. 827.
  defne joy hakkında yazı yazmaya hakkı olmayan adamdır.
  "bekar erkek, benim küçük kuzenim, sanem'in kardeşi kerem.." dediği adamın evinde bir ölüm gerçekleşiyor ve o bir ölüyü yerin dibine sokuyor tekrar tekrar. sen küçük kuzenine sahip çık önce değil mi...

  lütfen git ve spor yazıları yaz sadece.
  2 -2 ... birdamlaumut
 7. 828.
  http://www.sabah.com.tr/Y...il_bir_mahalle_baskisidir
  bu yazısıyla ne kadar iğrenç bir adam olduğunu tekrar kanıtlamıştır. su testisi su yolunda kırılırmış! sanki kendisi sevgililerini hep 20 yaşındaki mankenlerden seçmiyormuş gibi. sen çok mu ahlaklısın da millete ahlak dersi veriyorsun!
  -1 ... isyankarbumerang
 8. 829.
  bugünkü yazısıyla kuranı kerim' de ssayısal loto saklama durumunun vücut bulmuş hali olduğunu gözler önüne sermiştir. ya da başka bir deyişle bu ne perhiz bu ne lahana turşusu veya sohbet deyişiyle ahlak bekçisi kesilmişsin hayrola ?
  3 -1 ... doskig
 9. 830.
  gündem olucam diye ne kadar düşebileceğini bir kez daha göstererek, şerefsizlik sınırlarını zorlamayı hayat felsefesi edinmiş çakma entellektüel. defne joy'un o evde neden olduğunu kimse bilmiyormuş, sanki bir tek o bunu anmalış gibi 'su testisi su yolunda kırılır' lafını etme adiliğinde bulunarak, basiretsizliğini bir kez daha gözümüzün içine sokmaktan geri durmamıştır.

  çünkü gerizekalı beyni, o kadının o evde o saatte neden oldığunu herkesin bildiğini, ama hem ahlak, hem din, hem insanlık kriterlerinin, ölen biri ardından böyle bir konuyu gündeme getirmenin haysiyetsizlikten ibaret olduğunu söylediği için herkesin sadece saygı duyup insanların acılarına acı katmamaya özen gösterdiğini anlayamayacak kadar zavallı ya da bunları bilmesine rağmen, sırf aykırı görünmek için böyle bir adilği yapabilecek kadar büyük bir o. çoçuğudur.
  ... demlendimdurdum
 10. 831.
  baban senin adını bilmişte koymuş hınç-al. sen bu ülkede duayen sayılan ihtiyarlardan birisin bilmez misin ki ölüye saygı ölümün kutsal sayılması gibi olgular var bu memlekette. sen bunları çiğne yazında terbiye dersi ver he ? yok öyle şey ihtiyar. bu ülkede istediğini çiğneyebilme istediğini karalama hakkın varmış gibi ordan oraya elinde kalemle dolaşıyorsun."hıncal abinin uslubu şöyle, hıncal abinin uslubu böyle" diye konuşuyor millet arkandan korkutmuşsun insanları "aman ters bir şey demiyeyim sonra beni de bitirir" algısı yaratmışsın her şeye muhalif olmasını bilen sensin o zaman olsana öğrencilere cop vurduran senin "ekmek paranı" veren* başbakana, olsana defne'nin cenaze günü ostim gibi binlerce kişinin çalıştığı bir yerde ihmalkarlıklar zincirinin "patlaklarına", olsana seks bizim kültürümüzde yok diyenlere. işine gelmeyince susarsın sonra da gencecik bir kızın hayatının arkasından, onun özel hayatıyla ilgili düşüncelerini "ben istediğimi yazarım kafamı kesseler yazarım" diyerek düşüncelerini yazarsın. böyle popüler bir konuda ben de yazarım nasıl olsa almış başını yürüyor herkesin yazdığı okunuyor... ben şimdi senin söylediğin gibi kendimi iki insanın yerine koyucam birincisi ilker yasin; senin yazını okuduktan sonra ne halde olurdum, nereleri parçalardım düşünemiyorum, tamam eşim yanlış bir şey yapmış bu hayatına malolmuş olabilir ama düşünsene gazeteyi açıyorsun ve çarşaf çarşaf nerdeyse benim erkekliğime varacak derecede, özel hayatımı herşeyiyle gözler önüne seren bir yazı okuyorum ben olsam sana ana avrat düz giderdim dün toprağa vermiş olduğum karımın acısı daha ciğerimi yakıyorken... ikincisi 15 yıl sonra ki büyümüş defne'nin çocuğu; annemin toprak altına gittiği günün ertesi çıkan yazıya bak ben nasıl seveyim şimdi o hayat dolu, ünlüler dünyasından iki yüzlülükten uzak, her gittiği yere neşe katan kadını. günümüzde internette bulunan her şey saklanıyor o yazında malesef saklanıcak. inan o çocuğun yerinde olmayı şimdi 2 kat daha istemiyorum... umarım bir gün anlarsın yaptığın hatanın boyutunu...
  14 -6 ... canlarbenimicincaliyor