1. 465.
    fransanın dışındaki tüm ülkelere fransız kalan gazeteci.
    1 ... risktirgit
  2. 466.
    hayatı boyunca insanların iyi dediğine kötü kötü dediklerine de iyi diyerek prim yapmış insanımsı türk halkının çoğunluğu sevmez bu adamı...
    1 -1 ... korlerulkesindeaynasatanadam
  3. 467.
    atletizm hakkındaki yorumlarına kısmen değer verdiğim(o da tarih konusunda iyi olmasından kaynaklanıyor), onun dışında ise sadece eğlenme amaçlı takip ettiğim bir yazar.

futboldan gerçekten çakmaz. bazen çok enteresan tespitler yaptığı olur, kabulümdür. ama genel olarak baktığınızda o kadar saçmasapan sözler söyler ki, ağzınız açık kalır. son yazısındaki "keita barostan iyi santrfor" lafı zaten kendisinin futbol bilgisini özetlemektedir.

kendisinin bir önemli özelliği daha vardır, o da şampiyon olan takımların bile futbolunu beğenmemesi. hıncal uluç'a kalsa, 2000 senesinden beri şampiyon olan takımların hiçbiri güzel futbol oynamamıştır. tüm takımlar kötüdür, ama şampiyon olan takım biraz daha az kötüdür ona göre.
    ... temporarypeace
  4. 468.
    bunaktır.
    ... essagan al gazugu
  5. 469.
    '' herkesin bir bedeli vardır, benim de bedelim var fakat henüz belli değil.'' sözlerinin sahibidir. uzun süren açık arttırma sonuçlandı gibi, görücüye çıkan mal illaki sahibini bulur.
    ... nipla
  6. 470.
    yirmili yaşlarında iken, eşek ziken gençleri geneleve götürerek sosyal sorumluluk örneği sergilemiş yüce şahsiyet.

ben demiyorum, röportajı bağırıyor.
    7 -1 ... sevi yordun beni cok
  7. 471.
    adamda ciddi bi karakter sorunu var. nerden kaynaklanıyor bilmiyorum ama çoğu davranışı bizim sözlükte troll dediğimiz yazarların davranışlarına benziyor. herkesin ak dediğine kara demek, durmadan kavga (muhatabı bzen yakın dostlarıdır) çıkarmak, hiç anlamadığı konularda uzman gibi yorumlar yapmak...

üniversitede bi sevgilisi varmış, o hikayesi güzel ama!
    2 ... eurasian
  8. 472.
    ayşe arman'a hürriyet'teki köşesinde röportaj vermiş yazar. tabi konu yalnızca seks. başka ne beklenirdi ki zaten. yok taş gibi hatun gelmiş yapmamış. arkadaşları sıpa getirmiş çocukken yap diye tiksinmiş kaçmış. iki tane kalitesiz yazardan kalitesiz bir ropörtaj.
    http://www.hurriyet.com.t...r/12375608.asp?yazarid=12
    2 -3 ... doksan 60 doksan
  9. 473.
    sanırım yaşı ilerledikçe, alet edevat işlevini yitirmeye başladığından, çenesine vurmaya başladı. ayşe arman' la yaptığı söyleşi kanıt niteliğinde.
    2 ... optio
  10. 474.
    her şey hakkında çok konuşan adam..

örneğin; türkiye'nin 2002 dünya kupası 3.lüğü sırasında ve sonrasında milli takım teknik direktörü şenol güneş hakkında saçma sapan şeyleri söylemesi bende olumsuz bir yer edinmesine neden olmuştur, sevimsizleşmiştir gözümde..

bunu yapmasının nedeni yaşlılık olsa gerek.
    ... spratt