1. 11.
    Tarafsız fanatik lakaplı spor yazarı.
    1 ... italiano
  2. 12.
    yaşamdan dakikalar 'da vizyona yeni giren filmlerin finalini söyler
    2 ... olric
  3. 13.
    sabah gazetesi yazarı, her boktan anlayan * ama daha çok futbol konusundaki yorumları mantıklı ve gerçekçi olan bazen çok gıcık olabilen ihtiyar.
    1 ... mahoni
  4. 14.
    "gecen gun surda yemek yiyodum.."

"sushi iyidir.. yedim ordan biliyorum.."

"paristeyiz iste arkadaslarla.."

"bir tabak corbaya elli milyon verdik. ucuz bir yerdi. hosuma gitmedi."

gibisinden, hatta vakti geldiginde siyasi yorumlar da yapan, turkiye'nin umudu olan ve eli kalem tutan herkesin yazar oldugu turkiye'de insanlarin yuzune carpan aci bir tokattir bu adam. bir simgedir.
    7 ... c2d
  5. 15.
    yaşamdan dakikalar adlı programda yorumculuk yapan güzide şahsiyet.kendisi çerkesdir.
    2 ... otuzyedibucukekrantv
  6. 16.
    sevenine pek az rastladıgım,spor yorumcusu,sinema eleştirmeni,sanat eleştirmeni,kültürel yazar gibi birçok konuda anlasada anlamasada duayenlik taslamaya calısan,gülüşüyle tüyleri diken diken eden ve arada sırada topuklarından kursunlanan yüce insan.
    1 ... karpuzkabugu
  7. 17.
    yılmaz erdoğan'ın cebimde kelimeler oyununda "her şeyi bilen insan" diye dalga geçtiği kişidir. futbol yorumları fena sayılmazdır.
    2 ... redwinemania
  8. 18.
    akıcı konuşabilen, anlatmak istediğini hebele hübele demeden anlatabilen nadide spor yorumcularından.fakat herkese bilip bilmeden sataşabilen, ahkam kesmede üstüne olmayan, ne yapmaya çalıştığını hala anlayamadığım, gördüğümüzde 'oof be' dedirtecek kızlarla takılıp duran gezgin şahsiyet.
    2 ... don kişot
  9. 19.
    çoğu insan tarafından fikirleri her ne kadar saçma sapanda olsa zamanında Hitler de yüksek ikna kabiliyeti ve akıcı konuşmasıyla milyonları etkilemişti.
    -2 ... maksat muhabbet
  10. 20.
    kendisi aşka adamış komedyen.kendi bir görüş benimsediyse onun görüşüne uymayanlar hatalıdır.herşeyi ben bilirim edasıyla gazetelerde , tv lerde birşeyler saçmalar.
    -1 ... worldlike